poniedziałek, 15 lipca, 2024
spot_img
Strona głównaReklamaMUGGA - sprawdzony środek na komary

MUGGA – sprawdzony środek na komary

Mugga sprawdzony środek na komary to bardzo dobry i pewny środek, który chroni przed komarami i podobnymi muszkami. Sprawdzony przez myśliwych, wędkarzy, a także w tropikach przeciw ukąszeniom moskitów. Łatwy w użyciu i skuteczny preparat na owady, w tym niebezpieczne kleszcze.

Każdy z nas, choć raz w życiu przekonał się o tym, że bezduszne komary, potrafią skutecznie zepsuć wypad nad jezioro, spacer po lesie czy grillowanie w ogrodzie, a niektóre miejscowości w okresie letnio – jesiennym oblężone są przez chmary uporczywych komarów. Podczas letnich dni owady te zwiększają swoją aktywność, a my zastanawiamy się środek odstraszający komary jest skuteczny wpisując w wyszukiwarkę frazy: preparat odstraszający komary lub co odstrasza komary.

– Konsumencki Lider Jakości – W roku 2021 marka MUGGA została wyróżniona przez konsumentów ZŁOTYM GODŁEM i zajęła I miejsce w kategorii Preparaty przeciwko komarom

– Produkt roku 2021 dla serii Mugga w kategorii „Preparaty na komary i kleszcze”.  „Nr 1 wśród farmaceutów*” –  „Nagroda przyznana przez „Apteka Media” Sp. z o.o. w ramach publikacji “świat farmacji” na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród polskich farmaceutów”


MUGGA DEET 50%
https://muggasklep.pl/mugga-spray-strong-50-deet-na-komary-i-kleszcze-p-5.html
https://muggasklep.pl/mugga-mleczko-strong-roll-on-50-deet-na-komary-i-kleszcze-p-4.html

W Polsce komary nie są też problemem zdrowotnym i obecnie nie ma ryzyka zakażenia się żadną groźną chorobą zakaźną przenoszoną przez komary. Inaczej wygląda sytuacja, gdy lecimy w tropiki i każde ukąszenie komara to poważy problem, gdyż przenoszą one groźne choroby takie jak malaria, denga czy wirus zika, na które do dnia dzisiejszego nie wynaleziono szczepień. Profilaktycznie chronić możemy się na wiele sposobów stosując opryski, pułapki, rośliny odstraszające, lampy, opaski lub zastosować zlecane przez Światową Organizacje Zdrowia (WHO) produkty Mugga zawierające najskuteczniejszą substancję czynną jaką jest deet.

Historia marki Mugga sięga początku 1987, gdzie w małej belgijskiej manufakturze Jaico RDP NV powstaje pierwszy produkt. Od tamtego czasu firma wprowadza nowe innowacyjnie wysokiej klasy repelenty. Przedsiębiorstwo od lat współpracuje z Instytutem Medycyny Tropikalnej w Antwerpii (ITMA ) oraz szwajcarskim Instytutem Zdrowia Publicznego (TPH) w Szwajcarii. Repelenty z serii Mugga przez lata były też wielokrotnie nagradzane i wyróżniane na prestiżowych międzynarodowych wystawach, a także otrzymały specjalne wyróżnienia Unii Europejskiej za skuteczność działania, a flagowym produktem jest opatentowany Roll-on Jaico Mosquito Mleczko w Polsce znany jako Mugga Roll-on, który zdobył największą ilość nagród m.in. Wszystkie produkty Mugga objęte też są badaniami porównawczymi z produktami konkurencyjnymi przez niezależne organizacje konsumenckie i we wszystkich tych badaniach zajmują najczęściej wysokie opinie recenzyjne. Produkty przed wprowadzeniem do obrotu są też poddawane rygorystycznym testom laboratoryjnym i terenowym.

Pamiętajcie że warto kupować sprawdzone środki od sprawdzonego sprzedawcy, ja tak właśnie robię i ja i moi bliscy mamy pewność jakości produktu.

Oficjalny Sklep Marki MUGGA® Polska
www.MuggaSklep.pl
facebook.com/MuggaSklep

Punkt odbioru:
Sklep – punkt sprzedaży Mugga: ul. Batalionów Chłopskich 87, Warszawa Bemowo
Poniedziałek – Piątek: 9.00 – 17.00

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY