niedziela, 3 marca, 2024
spot_img

Łowisko Jagiel

Łowisko Jagiel kolejna ciekawa woda usytułowana zaraz za Wyszkowem. W miejscowości Nowa Wieś w lasach Puszczy Białej 60km od Warszawy znajdziemy piękne i malownicze miejsce. Okoliczne lasy otaczające łowisko to doskonałe miejsce do spędzenia czasu w ciszy na łonie pięknej natury.

Dla miłośników wędkowania są udostępnione 4 duże stawy, w których królują głównie karpie, amury, karasie, ale są też szczupaki, sandacze, sumy, okonie. Na szerokich groblach znajdują się zadaszone wiaty z ławeczkami, długie drewniane pomosty, mostki łączące stawy. Cały teren stawów jest zadbany, czyszczony i systematycznie koszony. W budynku Rybaczówki można zjeść świeżą smażoną rybę lub inne posiłki, a pod dużą Altaną grillową zorganizować spotkania integracyjne i biesiady grillowe .

cennik
cennik

Na terenie łowiska można nocować! W pokojach w budynku Jegielówka lub w Domku Leśnika, a chętni nocnej przygody mogą nocować nad wodą w namiocie lub we własnym aucie. Łowisko Jegiel to miejsce odpowiednie nie tylko dla miłośników wędkarstwa, to także wspaniały teren do odpoczynku dla całych rodzin. Można tu zorganizować piknik nad wodą z grillem i plażowaniem. Dla dzieci jest przygotowany plac zabaw, punkt obserwacyjny ptaków, są specjalne małe stawy z rybami do wędkowania. Dla pełni atrakcji można rozpalić ognisko i zjeść pieczoną kiełbaskę. Teren jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.                                                                  

mapa łowiska
łowisko

Telefony kontaktowe:

Opiekun Łowiska   668 413 583
Imprezy/Noclegi    608 574 018
Bar/Smażalnia       696 003 234

Szukasz reklamy zapraszamy – Reklama

Galeria ryb

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

2 KOMENTARZE

POPULARNE WPISY