sobota, 25 maja, 2024
spot_img
Strona głównaPrasaRybomania Poznań 11-13 lutego 2022

Rybomania Poznań 11-13 lutego 2022

Rybomania Poznań 11-13 lutego 2022. Najbliższa edycja targów Rybomania odbędzie się w Poznaniu! Rybomaniacy! Długo wyczekiwaliśmy tego momentu, aby w końcu podzielić się z Wami tą wesołą nowiną. Najbliższa edycja targów wędkarskich Rybomania odbędzie się 11-13 lutego 2022 roku w Poznaniu. Koniecznie zapiszcie sobie tę datę w kalendarzu.

RYBOMANIA to największe i najważniejsze wydarzenie wędkarskie w Europie. Wyróżnia je obecność w kilku miastach w całej Polsce. Setki wystawców, dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych ekspozycji i ponad 60 000 zwiedzających rocznie. To właśnie na RYBOMANII prezentowane są nowości produktowe najbardziej renomowanych marek świata.

RYBOMANIA jest też areną pokazów specjalnych. Intensywny program wydarzeń z udziałem mistrzów wędkarstwa przyciąga jak magnes, a opowieści o sprzęcie, niezwykłych łowiskach i wielkich rybach integrują i inspirują dziesiątki tysięcy pasjonatów wędkarstwa niezależnie od poziomu ich doświadczenia.

Podczas targów prezentowane są nowości rynkowe wszystkich najważniejszych marek wędkarskich na świecie. Podczas wydarzenia można zarówno nawiązać kontakty biznesowe jak i dokonać zakupów i przygotować się do nadchodzącego sezonu. Rybomania to miejsce pełne wyjątkowych wędkarskich emocji i możliwość rozmowy z znanymi osobami ze świata wędkarskiego. Wspólnie z nimi kreujemy inicjatywy takie jak Strefa Trendów czy Akademia Młodego Wędkarza, by urozmaicić i podkreślić charakter Rybomani, jako nie tylko targów ale i społeczności, którą od kilku lat regularnie budujemy. Dopingujemy wędkarzom podczas zawodów wędkarskich, dzielimy się doświadczeniami i spostrzeżeniami na Facebooku, wspieramy nowe inicjatywy i rozwój wędkarstwa wśród młodych ludzi.

Więcej info na stronie targów – Rybomania

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY