piątek, 17 maja, 2024
spot_img
Strona głównaPoradyRidgeMonkey przedstawia Zyggo Zig

RidgeMonkey przedstawia Zyggo Zig

Przed pojawieniem się na jednych z największych targów karpiowych w Europie brytyjski dostawca sprzętu RidgeMonkey zaprezentował regulowany zestaw przyponowy Zyggo.

Opisywany jako pierwszy w swoim rodzaju, całkowicie eliminuje problemy, z którymi borykali się wędkarze używający zestawów w przeszłości – koniec ze splątaniami, niezrównaną odległość rzutów i brak PVA.

Zyggo ma pływak i ciężarek wbudowane w jeden opływowy korpus, zaprojektowany tak, aby rozłączać się po uderzeniu w wodę, oraz unikalny krętlik z podwójną lufą, dzięki czemu splątania należą już do przeszłości.

RidgeMonkey powiedział: „Ten regulowany system zygów pozwoli wędkarzom nie tylko łowić na dystansach, które wcześniej wydawały się niemożliwe, ale także z pewnością, że za każdym razem łowisz ze 100% skutecznością.

System Zyggo Zig będzie dostępny w sprzedaży detalicznej w przyszłym miesiącu w cenie 19,99 GBP (3 uncje) i 20,99 GBP (4 uncje).

Produkt będzie można zobaczyć na przyszłotygodniowych targach Carp Den Bosch, które odbędą się w dniach 19–21 stycznia w ‘s-Hertogenbosch (Den Bosch).

źródło – https://angling-international.com

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY