sobota, 25 maja, 2024
spot_img
Strona głównaPopularneBaza Fishing Planet - Wędkarski Poligon 2016r

Baza Fishing Planet – Wędkarski Poligon 2016r

Witajcie

Jak ten czas szybko leci dopiero był grudzień i planowałem moja kolejną wyprawę nad wspaniałą rzekę Ebro dokładnie w rejony Caspe do bazy Fishing Planet .

W tym sezonie wybieram się z moim tatą oraz kolegami Arthurem , Adamem , Robertem i Arkiem jako że większość mam pierwszy raz styczność z rzeką Ebro postanowiłem że nasz wyjazd będzie miał nazwę Wędkarski Poligon . Dla czego taka nazwa 🙂 ponieważ metodą prób i błędów będziemy starali się złowić piękne okazy sumów i karpi . Ja osobiście w tym roku chciałbym zdecydowanie nastawić się na ” karpiszona ” ale nie omieszkam spróbować złowić suma i oczywiście sandacza .

W tym sezonie mamy dobry rekonesans co się dzieje na bieżąco nad wodą dzięki Adamowi Gąsiorowi któy jest przewodnikiem w bazie Fishing Planet oraz kolegom z teamu Amigos którzy w tej chwili łowią już piękne sumy przekraczające 2 metry . Tradycyjnie zabieram ze sobą kamerę i będę chciał Wam pokazać jak najwięcej relacji z nad wody ale również jeśli się uda z całego Naszego pobytu w Hiszpanii . Nasze relacje będzie można zobaczyć na moim oficjalnym kanale na YouTube ( wystarczy kliknąć w ten link   FishmaniakTv ) Trzymajcie kciuki za Nasze połowy i nasz wyjazd i mam nadzieję do szybkiego zobaczyska . Ahoj przygodo !

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY