poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
Strona głównaPoradyWędkarski Instagram - Wiadomości i filmy wędkarskie w jednym miejscu

Wędkarski Instagram – Wiadomości i filmy wędkarskie w jednym miejscu

Fishster – Platforma na której znajdziecie między innymi ciekawe wiadomości oraz filmy wędkarskie. Kolejny świetny projekt pojawił się na platformie Fishster innowacyjne rozwiązania dla wędkarzy ciąg dalszy. Obecnie w sieci mamy bardzo dużo kanałów wędkarskich, blogerów czy influancerów- YouTuberów, wiadomości najróżniejsze rozsypane są po całej sieci.

Zespół Fishstera postanowił wyjść na po raz kolejny w kierunku wędkarzy i postanowił stworzyć w jednym miejscu dostępnym dla każdego najważniejsze “Wiadomości Wędkarskie”. Fishster po raz kolejny pokazuje nam że wędkarstwo ma łączyć a nie dzielić bez znaczenia kto na co i w jakich barwach łowi.

Wiadomości Fishster – jak to działa?
Wiadomości Fishster mają na celu ułatwienie dostępu do informacji poprzez zebranie ich w jednym miejscu. Specjalnie opracowany algorytm pozwala na przedstawianie informacji o tematyce wędkarskiej z ponad 200 źródeł w jednym miejscu. Automatyczny system wyszukuje artykuły i filmy związane z wędkarstwem, które zostają umieszczone na stronie Wiadomości Fishster. Dostępne informacje są aktualizowane kilka razy dziennie.

Łatwy dostęp na wszystkich urządzeniach
Wiadomości Fishster działają na wszystkich urządzeniach: komputerach stacjonarnych, laptopach i co najważniejsze – urządzeniach mobilnych, z których otrzymujemy największy ruch. Dlatego zadbaliśmy o płynne działanie strony na urządzeniach mobilnych – Androidzie i iPhonie.

Wiadomości – miejsce, w którym możesz czytać artykuły z portali i blogów sortowane według naszych algorytmów.

Filmy – miejsce, w którym można oglądać najlepsze filmy na YouTube o wędkowaniu, starannie wybrane przez zespół Fishster oraz sortowane według algorytmu rankingowego.

Także kolejne ukłony w kierunku ekipy i nic innego nie pozostaje życzyć jak kolejnych udogodnień wędkarskich.

Więcej na temat wiadomości Fishster znajdziecie klikając TUTAJ

Dodatkowo polecam przeczytaj jak fotel WYBRAĆ

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY