poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
Strona głównaHot NewsFishmaniak Cup 2023r - zawody karpiowe

Fishmaniak Cup 2023r – zawody karpiowe

W dniach 1.06 do 4.06 rozegrane zostały pierwsze zawody karpiowe Fishmaniak Cup które miałem przyjemność organizować na łowisku Wojsze. Przygotowania do tego wydarzenia uwierzcie pochłonęły bardzo dużo czasu i stresu, począwszy od znalezienia sponsorów po sędziów w tym wypadku Piotr Ziemka Carp Fishing i Łukasz mój brat, którzy stanęli na wysokości zadania.

Patronat Medialny zawodów:

KarpMax – Moja Ostrołęka – Fikoty

Głównym a zarazem sektorowym sponsorem zawodów została firma NG24.pl która od kilku lat wspiera moje wędkarstwo i tym razem nie zawiodłem się – Dziękuję.

Sponsorzy sektorowi:

Undercarp MeusThe GreatBaits NG24.pl

Sponsorzy:

Water2go.pl, ROBINSON EUROPE, Wodery Pros, Bandit Carp, Fikoty, Śrubas Baits, Warmuz Baits, Genesis Carp, Monster Fishing Polska, Fundacja “Pomorskie Zrzeszenie Wędkarskie”, Czesio Energy Drink, Rybomania , Scorpionbaitshop, Medical Center Jarząbek, Luna Nad Narwią, OPC, Łowisko specjalne Wojsze, Uśmiech dziecka najważniejszy.

Po rozlosowaniu stanowisk zawodnicy otrzymali pakiety startowe od NG24.pl i rozpoczęli rozstawiać obozowiska i przygotowywania do otwarcia zawodów, w między czasie zamówiony catering dostarczył obiady dla wszystkich zawodników firma Luna nad Narwią. A już o godzinie 14stej na sygnał sędziów zawody zostały rozpoczęte.

Każdego dnia robiliśmy losowanie pakietów od sponsorów i tym sposobem każdego dnia 4 ekipy dostawały wspaniałe rzeczy od naszych sponsorów.

Zawody zakończyliśmy w niedzielę 4 czerwca o godzinie 10:00

Nagrodą za największą rybę była łódka od firmy Boatman, DeFacto właściciel firmy Łukasz razem z synem Julianem brali udział w zawodach na stanowisku nr4. Mieli takie szczęście, że złowili BIG Fisha, ale łódka została przekazana do losowania wśród pozostałych drużyn i trafiła w ręce ekipy ze stanowiska nr1. natomiast w ręce chłopaków z 4 trafiła piękna statuetka ufundowana przez Rybomanię.

Odwiedziła nas również ekipa chłopaków z grupy Uśmiech dziecka najważniejszy ze Śląska którzy ufundowali 3 pucharki i 3 nagrody dla trzech drużyn, które złowiły najmniejsze ryby.

Miejsce na pudle wyglądało następująco.

1. miejsce -Ruslan Lechanchuk -Pawel Krutiu – 40,14kg

2. miejsce – Artur Kubiński – Dariusz Brysiak – 38,42kg

3. miejsce – Łukasz i Julian Rynkiewicz – 25,77kg

Między innymi dwa takie namioty ufundowała firma NG24.pl oraz maty i podbieraki karpiowe.

Dla zwycięskiej ekipy dzięki uprzejmości organizatora zawodów karpiowych w Polsce Fundacja “Pomorskie Zrzeszenie Wędkarskie” mamy darmowy start w sierpniowych eliminacjach

Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych drużyn.

Podsumowując zawody jestem naprawdę bardzo zadowolony, że tak fajne ekipy przyjechały, że walka była do końca i wszystko było na mega pozytywnej atmosferze. Sędziowie oraz ja jesteśmy bardzo zadowoleni z każdego zawodnika za szacunek do siebie, niestety na nie które rzeczy jak wiecie nie mieliśmy wpływu (pogoda) itp… i jeszcze raz Was za to przepraszamy.

Dziękuję Wszystkim. Pozdro.

Resztę zdjęć wrzucę na dysk i udostępnię.

ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz opisów (w całości lub w części) BEZ ZGODY właściciela i administratora strony. 

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji. 

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY