sobota, 18 maja, 2024
spot_img
Strona głównaRecenzje SprzętuPROS - Spodniobuty Premium

PROS – Spodniobuty Premium

Cześć

Ponieważ coraz częściej łowię na dzikich i trudnych wodach, gdzie jest potrzeba wejścia do wody, aby podebrać rybę, przeprawić się czy zwodować ponton. Ostatnim czasem zacząłem rozglądać się za spodniobutami, pierwszymi w moim wędkarskim życiu. Nie miałem bladego pojęcia czego mam szukać i gdzie, dodatkowym problemem był brak rozmiarów na rynku, a że nie należę do małych facetów problem był poważny.

Na szczęście z pomocą przyszła Polska firma AJ Group światowy lider w produkcji profesjonalnej odzieży wodoochronnej firma PROS z siedzibą nie daleko Konina. Jako świeżak w tym temacie byłem zagubiony, ale z pomocą przyszedł Pan Dominik jeden z menagerów firmy AJ Group Sp. z o.o. który doradził, podpowiedział co i jak.

Tym sposobem do mnie trafił produkt PREMIUM, czyli Spodniobuty PREMIUM SBPP01, najnowszy model firmy PROS. Na pierwszy rzut oka widać od razu dla czego jest to produkt Premium, przede wszystkim wykończenie produktu, wzmocnienia na kolanach, kieszeń zewnętrzna zapinana zamkiem bryzgoszczelnym idealna na przechowywanie telefonu. Komfort użytkowania produktu poprawiają elastyczne, regulowane szelki oraz ściągacz na wysokości klatki piersiowej zapobiegający nabraniu wody do wnętrza.

Cechy specyficzne:

  • – zwiększona wytrzymałość szwów
  • – wzmocnienia na kolanach
  • – dodatkowa kieszeń zewnętrzna
  • – regulacja obwodu ściągaczem
  • – elastyczne, regulowane szelki

Jestem już po pierwszych testach i jestem bardzo zadowolony, już wkrótce pojawi się materiał filmowy związany z modelem Premium na którym dokładnie pokażę Wam wszystkie zalety spodniobutów PROS PREMIUM.

Chciałbym bardzo podziękować firmy AJ Group z.o.o za pomoc w doborze produktu oraz za możliwość przetestowania spodniobutów marki PROS PREMIUM.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY