wtorek, 16 kwietnia, 2024
spot_img
Strona głównaPrasaNowości Fishster - Sklep Online

Nowości Fishster – Sklep Online

Kilka miesięcy temu przedstawiałem Wam platformę wędkarską Fishster która jest “córką” marki Decathlon Polska. Platforma ta powstała z myślą o ulepszeniu życia wędkarskiego. Stworzenia miejsca, gdzie wędkarz w kilka minut między innymi zakupi zezwolenie wędkarskie na wody PZW, sprawdzi kalendarz brań czy przeczyta autorski blog wędkarski.

Dzięki wam wędkarzom to wszystko zaczęło bardzo fajnie działać, osoby z wędkarskiego świata sceptycznie nastawione w projekt Fishster zaczęły dostrzegać sens działania tego projektu. Niestety przyszła “pandemia” na całym świecie i znowu wszystko wywróciło się do góry nogami, ludzie jeszcze mocniej przenieśli się między innymi z zakupami do Internetu.

To właśnie w tym czasie pod presją różnych zakazów, nakazów, obostrzeń związanych z Covid19, dzięki waszym podpowiedziom ekipa Fishstera postanowiła stworzyć Marketplace. Jednak to nie jest taki typowy nasz sklep, a każdego z Was, każdego kto prowadzi działalność i chciałbym z pomocą największej platformie wędkarskiej w Polsce sprzedawać swoje produktu.

Największe zalety sklepu to szybka, nowoczesna i przede wszystkim bezpieczna możliwość zakupów w partnerskich sklepach. Dzięki między innymi usłudze BLIK, nasze zakupy są bezpieczne, szybka wysyłka do klienta to nasz cel nr 1. Kolejne udogodnienie jakie się pojawi będzie udostępniona wysyłka do paczkomatów, co jak wiemy w obecnych czasach jest dużym udogodnieniem dla kupującego.

koszyk

Obecnie na platformie Fishster znajdziecie:

Nie muszę chyba tutaj przedstawiać rozpoznawalności oraz zasięgów firmy Decathlon w Polsce. Pierwsi partnerzy pojawili się już na platformę, mamy nadzieję, że kolejni dołączą do Fishstera już w krótce i wspólnie zbudujemy największą platformę wędkarska w Polsce. Pamiętajcie, że każdy z was może pomóc w rozwoju strony, każdy z Was może dołożyć kolejną cegiełkę do budowy największej platformy wędkarskiej w Polsce.

Z tego miejsca zapraszam Was zarówno do współpracy oraz do pomocy w budowaniu wspólnego miejsca w Internecie dla każdego wędkarza. Jeśli macie jakieś pytania służę pomocą.

Zapraszam również do nowego działu na moim blogu pod tytułem Karpiowe Pogaduchy

Mój Facebook

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY