poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
Strona głównaŁowiskaTurkusowy Zalew - Łowisko Karpiowe z Domkami

Turkusowy Zalew – Łowisko Karpiowe z Domkami

Turkusowy Zalew to kolejne bardzo ciekawe łowisko karpiowe z mega warunkami dostępne dla każdego. Łowisko Karpiowe z Domkami 30 hektarowy zbiornik położony w pięknym lesie jest to wyrobisku pokopalnianym, gdzie kruszywo wydobywane jest od 20 lat.

Każde stanowisko posiada dostęp do prądu oraz Wi-Fi. Domki wyposażone są we wszystkie niezbędne sprzęty, telewizor, czajnik czy małą lodówkę, która ochłodzi napoje w gorące dni, a także grzejnik, który ogrzeje w jesiennym czy nawet zimowym sezonie.

Powierzchnia każdego stanowiska wynosi ponad 10 000 m². Przy każdym stanowisku rozstawić można maksymalnie 6 wędek karpiowych. Wędki można rozstawiać na całym obszarze swojego stanowiska na pomostach oraz wzdłuż linii brzegowej. Stanowisko 5 przynależy do apartamentu. Przy tym stanowisku istnieje dodatkowa możliwość rozstawienia namiotów.

Domki na pomoście (stanowiska 1-4)

Wygodne domki na pomoście wyposażone w 3 łóżka, telewizor, wifi, czajnik, grzejnik i lodówkę.

Rybaczówka

Zapewnia w pełni wyposażone zaplecze kuchenne oraz sanitarne. W kuchni znajdziecie kuchenkę, mikrofalówkę, czajnik, naczynia, garnki oraz sztućce. Posiłki można zjeść przy dużym stole. Komfortowa łazienka wyposażona w umywalki, toalety dla Pań i Panów oraz prysznic z ciepłą wodą.

Apartament (stanowisko 5)

Idealny dla rodzin i większych grup. Pomieści nawet 6 osób. W apartamencie znajduje się duży salon z rozkładanymi sofami, telewizorem oraz w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Osobna, gustowna łazienka. Sypialnia z dwoma łóżkami, które w razie potrzeby można złączyć. Apartament znajduje się nad rybaczówkę, pomiędzy stanowiskami 2 i 3, łowić można z pomostu na stanowisku nr 5.

Zadbaliśmy również o zaplecze sanitarne. Każdy gość ma do dyspozycji łazienkę z umywalką, prysznicem oraz toaletami.

Atrakcje

Basen, sauna, jacuzzi, siłownia, boisko do siatkówki z tych atrakcji mogą bezpłatnie skorzystać osoby posiadające tygodniową rezerwację. Strefa rekreacyjna czynna jest w miesiącach czerwiec – wrzesień

Cennik oraz więcej informacji znajdziecie na stronie łowiska – TUTAJ

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY