poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
Strona głównaWędkarstwoPZW - Platforma E- learning

PZW – Platforma E- learning

Długo wyczekiwana platforma E- learning dnia 1 lipca oficjalnie ujrzała światło dzienne za sprawą Okręg Mazowieckiego. W piątek odbyła się konferencja pod tytułem ‘‘nowoczesne podejście do szkoleń zawodowych pozwalających na uczenie się przez całe życie”.

Na spotkanie przybyli liczni goście oraz przedstawiciele kół Okręgu Mazowieckiego. Tematem przewodnim konferencji był temat wdrożenia nowej platformy e-learning, która ma za zadanie ułatwić nauczenie oraz przyswojenie wiedzy związanej z ułatwieniem nauczania oraz otrzymania certyfikatu ukończenia kursu na kartę wędkarską. Na samym początku konferencji bardzo ciekawy panel dyskusyjny poprowadził dr. Piotr Hliwa.

W kolejnym etapie dzięki pani Marzenie Cieślak dowiedzieliśmy się na temat pozyskanych środków finansowych związanych z uruchomieniem platformy e-learning. Podczas konferencji w ramach projektu przedstawiciele kół otrzymali nowe laptopy do pracy z platformą, dodatkowo zostało przeprowadzone szkolenie w grupach z zakresu obsługi i administracji platformy.

Każdy z uczestników miał okazję samodzielnie sprawdzić działanie oraz właściwości nowego projekt oraz mógł otrzymać wsparcie techniczne związane z obsługą przekazanego sprzętu komputerowego.

Przystanek Bielawa – Film

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY