poniedziałek, 15 lipca, 2024
spot_img
Strona głównaPopularneRybomania Poznań 2016r

Rybomania Poznań 2016r

Rybomania Poznań  2016r Moja relacja z  targów wędkarskich

60544c1eaa056280a5744d10f625fb4a

Witam Wszystkich

Moja relacja z targów wędkarskich w Poznaniu 12-14.02.2016 r

Dziś już poniedziałek niestety wróciłem wczoraj z Rybomanii która odbyła się w Poznaniu . Targi na których byliśmy w raz z Arturem przerosły nasze oczekiwania , na takiej imprezie wędkarskiej jeszcze nie byliśmy , tak profesjonalnie zorganizowane , dopracowane wszystko na bardzo wysokim poziomie a jest to zasługa przesympatycznego człowieka jakim jest Piotr Kamiński dyrektor targów Rybomania , ale zacznijmy może od początku . Plan wyjazdu na targi urósł w naszych głowach już w poprzednim roku , postanowiliśmy że jedziemy bo na tej imprezie trzeba być to jest święto każdego wędkarza . Lot do Poznania mamy 11 lutego a na miejscu jesteśmy po godzinie 13 stej , szybkie zameldowanie sie w hotelu na starym rynku w Poznaniu .

hotel brovaria at night

Godzina 15sta meldujemy się na Rybomanii i już od samego początku mogę powiedzieć WOW ale ” jazda ” to jest dopiero piątek pierwszy dzień targów w którym to dniu wejście mają przede wszystkim , firmy jest to tzw dzień ” branżowy ” i dobrze bo można w spokoju popatrzeć oferty producentów , można na spokojnie porozmawiać na temat współpracy bo znając już z życia kolejne dwa dni Rybomanii to dopiero będzie kocioł , ale zajmijmy się tym dniem zdecydowanie spokojniejszym .
Szybko docieramy do chłopaków z Crazy Fisherman Team gdzie podziwiamy wypasioną łódź i możemy pogadać z chłopakami o ich dotychczasowych realizacjach oraz nowych planach . Cała ekipa jest “mega ” przesympatyczna i bez problemów rozmawia z Nami na temat wędkarstwa .

Zwiedzamy wystawców a jest ich bardzo dużo , szczerze to pierwszy raz jestem na tak dużej imprezie a dopiero mamy piątek !! Kolejny przystanek to spotkanie z chłopakami z Amigo Fishing Team z Adamem , Paweł Kowal Picaso i oraz Sławek – mega pozytywni ludzi , bardzo szybko znaleźliśmy wspólny język i tematów nie brakowało na większą część wieczora .

Kolejny etap to chcieliśmy bardzo zobaczyć jak wygląda to słynne akwarium i te pływające ryby , powiem wam szczerze robi to mega wrażenie i te wszystkie pływające ryby , karpie , pstrągi ehhh to trzeba zobaczyc na własne oczy .

Kolejne spotkanie to z wesołym teamem Wędkarstwo Lucio czyli popularne Ryby Ryby Ryby , ekipa Łukasza jak zawsze uśmiechnięta , wesoła i mega przemiła co zapewne wiecie , ale ja osobiście po raz pierwszy miałem okazję ich poznać na żywo i są autentycznie mega pozytywni ludzie . Sporo czasu by mi zajęło opisywanie każdego także nie będę tego robił tylko na koniec wrzucę kilka fotek wspólnych . Kolejny dzień to już otwarte targi dla wszystkich , melduję się przed godziną 10ta rano przed wejściem a tam ku mojemu zdziwieniu tysiące ludzi czeka w kolejce ! ale jazda takiego czegoś to nie widziałem . W końcu udaje mi się dostać do środka i teraz już dopiero głowa zaczyna boleć 🙂 Meldujemy się na stoisku najbardziej zakręconych wędkarzy czyli Crazy Fishermen Team gdzie chyba po raz pierwszy można zobaczyć relację na żywo w internecie . Jak większość z Was wie popularni Krejzole jakiś czas temu zainicjowali akcję pomocy małej Zoji Marianowicz która potrzebuje pieniążki na leczenie i tak powstały aukcje wędkarskie gdzie jedną z dużych atrakcji było losowanie obrazu który namalował Adam Amigo , w tej aukcji mocno walczyła babcia Zoji no ale nie udało się jej wygrać , ale Adam postanowił zrobić kopię obrazu i właśnie podczas targów wręczyć właśnie babci , było naprawdę to mega pozytywnie odebrane , mina babci bez cenna Brawo Adam !

Kolejny etap meldujemy się na stoisku firmy DAM gdzie obok takich gwiazd wędkarskich jak Paweł Garbus Kołodziejczyk jest Jakub Vagner , chyba też nie trzeba przedstawiać tego młodego ale jak utytułowanego człowieka . Tutaj będzie odbywał się pokazać jak używać ” kwoka wędkarskiego ” w wykonaniu samego mistrza Jakuba , ale żeby było ciekawiej później będą ochotnicy mogli spróbować swoich sił co wcale nie jest takie proste , ale to już zobaczycie na moim filmie z relacji z targów .

źródło-https://m.facebook.com/DAMPolska/

Dodatkowo jak zawsze Paweł ” Garbus ” odpowiadał i pokazaywał nowości sprzętowe firmy Dam , można było dotknąć spróbować wygiąć wędkę oraz uzyskac porady .

Źródło – https://m.facebook.com/DAMPolska/

Oczywiście grzechem byłoby nie spotkać się z Wędkarską Korbą czyli Sebastianem i Majkim oraz Daro co to są za wspaniali wędkarze ale również super kumple !

Godziny uciekały a zainteresowanie targami nadal rosło jak pisałem wyżej pierwszy raz w moim życiu byłem na takich targach to co Piotr Kamiński zrobił to jest Mega robota ale dalej na stoisku Karp Max można było sprawdzić swoich sił na symulatorze holu karpi a oraz spotkać taka postać z świata wędkarskiego jak Claudia Darga .

Wieczorem można było przy wspólnej kolacji i piwku pośmiać się i powspominać stare czasy oraz zaplanować wspólne wyjazdy w 2016 roku .

Tak jak widzicie na targach nie można było się nudzić , każdy wędkarz nie zależnie od upodobań spławik , spinning , grunt mógł znaleźć coś dla siebie , od sprzętu wysokiej klasy do sprzętu z niższych półek , można było spotkać swoich idolów , można było porozmawiać o wędkarstwie lub omówić kolejny już sezon wędkarski , niestety wszystko co dobre szybko się kończy i już w niedzielę razem z Arturem skoro świt kierunek Bydgoszcz a dalej prosto do Dublina .

Jeszcze raz podziękowania dla Piotra Kamińskiego za mega robotę jaką zrobił przygotowując targi – Piotr przekonałem się na własne oczy ! Oraz podziękowania dla wszystkich znajomych , przyjaciół szczególnie Mateusza ( Mati ) , Pawła Kołodziejczyka,Kamila Walickiego całego teamu Cryzy Fishermen , Wędkarskiej Korby dla obozu Łowcy oraz wszystkich mega pozytywnie zakręconych wędkarzy BUMM ! Do usłyszenia pozdrawiam Paweł Ładniak

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY