niedziela, 3 marca, 2024
spot_img
Strona głównaHot NewsPZW Poznań - Ograniczenie używania zanęt!!

PZW Poznań – Ograniczenie używania zanęt!!

Niedawno pojawiły się w Internecie informacje dotyczące okręgu PZW Poznań, dotyczące opublikowanego dokumentu przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu, w którym zostały określone zasady wędkowania na wodach zarządzanych przez Wody Polskie.

Poniżej informacja bezpośrednio ze strony okręgu Poznańskiego.

“Informujemy, że Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu poinformował o wprowadzeniu ograniczenia stosowania zanęt spożywczych podczas połowu ryb na wodach obwodów rybackich w regionie wodnym Warty do ilości 1 kg zanęty na wędkarza na dobę, a w okresie od 15 czerwca do 15 września całkowity zakaz stosowania zanętę za wyjątkiem zgłoszonych do PGW WP zawodów wędkarskich, gdzie dopuszcza się ilość 1 kg zanęty na wędkarza na dobę.”

Jako zanęty spożywcze można uznać wszelkie produkty spożywcze służące wabieniu ryb i utrzymaniu ich w łowisku, m. in. mieszanki sypkie, ziarna zbóż i wszelkie produkty zbożowe, kukurydza, groch, kasze, kulki proteinowe, pellet itp.

Ciekawe co na to producenci zanęt?

źródło – Okręg PZW Poznań

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY