poniedziałek, 25 września, 2023
spot_img
Strona głównaReklamaKurtki dla sportowców i dla kibiców

Kurtki dla sportowców i dla kibiców

Nowa marka odzieży na polskim rynku


Kurtki dla sportowców i dla kibiców
Firma AJ Group, jeden z europejskich liderów w produkcji odzieży wodoochronnej,
wprowadza na rynek markę odzieży sportowej Pros Sports. Lekkie, kolorowe i praktyczne
kurtki nawiązują do popularnego trendu zdrowego stylu życia oraz… piłkarskich Mistrzostw
Świata w Katarze.
AJ Group to polska spółka będąca do niedawna znana jako producent odzieży przeznaczonej przede wszystkim dla szeroko pojmowanego BHP. Po ponad 20 latach udanej działalności firma, o oparciu o zdobyte doświadczenia, proponuje nowe produkty dla rozmaitych branż i odbiorców. Wśród nich jest linia odzieży sportowej pod marką Pros Sports Waterproof Wear.

Nasza odzież sportowa to odpowiedź na potrzeby rynku – mówi Michał Kanty, brand manager AJ Group, odpowiedzialny za rozwój marki. – Dostrzegamy ogromne zapotrzebowanie na solidne, niedrogie, a przede wszystkim praktyczne kurtki, sprawdzające się zarówno podczas uprawiania aktywności fizycznej, jak i na co dzień.
W ofercie jest dostępnych kilkanaście modeli kurtek, starannie dopracowanych pod kątem walorów użytkowych. Cechą charakterystyczną wszystkich modeli jest ich wysoka wodoszczelność oraz bezszwowy sposób łączenia materiału. Na uwagę zasługuje również dedykowanie wzorów dla poszczególnych płci oraz możliwość doboru wersji kolorystycznej.

Wierzymy, że marka Pros Sports znajdzie licznych odbiorców ceniących przede wszystkim jakość, atrakcyjne wzornictwo i utylitarność – dodaje Michał Kanty, zwracając uwagę, że producent będzie reagował na najważniejsze wydarzenia o charakterze sportowym, proponując specjalne wersje odzieży. Tak jest w przypadku biało-czerwonego modelu kurtki i kapelusza przeznaczonych na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze. W biało-czerwonej kurtce z orzełkiem na piersi każdy kibic może poczuć się jak piłkarz reprezentacji Polski.

Więcej znajdziecie na stronie Pros

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY