niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img

Vitalbaits Polska

Firma Vitalbaits została założona w 2009 roku przez Nicky’ego Hedina, doświadczonego i cenionego karpiarza. Vitalbaits to duńska firma rodzinna z siedzibą w Alicante w Hiszpanii.

Jak zapewnia Nicky jego produkcja polega na niezwykle wysokiej jakości produktów do połowu karpia oraz dodatkowo współpracujemy z kilkoma wyśmienitymi karpiarzami aby nasze kulki były idealnie sprawdzone. Ze względu na duńskie relacje ściśle współpracujemy z najlepszymi duńskimi dostawcami produktów morskich i mamy dostęp do najlepszej jakości składników na rynku.

Poniżej Top nazwy smaków marki Vitalbaits

  • The Mojo
  • The Kraken
  • Liver-o Complx
  • Nutty Crunch
  • Banan Glm

Marka Vitalbaits trafiła na rynek Polski w 2019r za sprawą Roberta Adamskiego, a obecnie jedynym dystrybutorem w Polsce jest Sklep Wędkarski Kaper

Rok 2023 mam być mocno przełomowy dla firmy Vitalbaits w Polsce jak nam zdradził Karol z Salonu Wędkarskiego Kaper o produktach dowie się większość Polski, na dzień dzisiejszy jest budowany Team który będzie miał za zadanie pokazanie jakie możliwości mają nasze kulki.

W tej chwili uzupełniamy nasz zespół o kolejnych doświadczonych karpiarzy, także jeśli czujesz się an siłach i chciałbyś dołączyć do ekipy Vitalbaits poniżej znajdziesz szczegóły.

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY