piątek, 24 maja, 2024
spot_img
Strona głównaPrasaPuchar Jesieni Wędkarzy Bez Barier 2021r

Puchar Jesieni Wędkarzy Bez Barier 2021r

Puchar Jesieni Wędkarzy Bez Barier 2021r w sobotę 2 października zostałem zaproszony nad Zalewem w Boryszewie. Gdzie odbyły się zawody Wędkarze bez Barier” więc udałem się z moja kamerą, zobaczyć co u chłopaków słychać . Na zawody zjechało szesnastu zawodników z całego kraju wraz z opiekunami. Poranna odprawa, losowanie stanowisk i wszyscy wyruszyli na swoje wylosowane miejsca. Mimo początkowego chłodu z zza chmur wyszło słońce i pozwoliło przeprowadzić wędkarską rywalizację w bardzo gorącej atmosferze. Jak już pisałem wędkarze z całej Polski przyjechali jeden uczestnik nawet z Gdańska.

Rywalizacja była do samego końca zawodów, był moment że ryby brały dobrze, a były momenty że brania ustawały. Oczywiście to nie zniechęciło startujących zawodników. Po zakończeniu zawodów, ważeniu ryb wszyscy udali się na zorganizowany przez organizatora ciepły posiłek. Następnie zostały ogłoszone wyniki zawodów oraz zostały wręczone nagrody dla każdego startującego zawodnika. Szczegółowe wyniki znajdziecie poniżej oraz film z Pucharu Jesiennego.

Pierwsze miejsce w zawodach zajął Sławomir Przybysz, wędkarz ze Skierniewic. Łączna masa złowionych ryb to 6020 g. Na drugim miejscu uplasował się Wiesław Frąchowicz z Lipiec Reymontowskich, który złowił  4930 g ryb. A na trzecim miejscu znalazł się Przemysław Supera również ze Skierniewic 2200 g ryb. Czwarte miejsce zajął Stanisław Pięcek ze Skierniewc, który złowił 2160 g ryb. Na piątej pozycji uplasował się Michał Czułek z Serok z wynikiem  2100 g łącznej masy ryb. Punktowało czternastu zawodników. Dwóm wędkarzom nie dopisało szczęście i nie złapali nic. Najdłuższą rybą zawodów był leszcz 36,5 cm złowiony przez Dariusz Chandoszko z Płocka. 

film

Podziękowania dla Norberta Stolarczyka za super organizację zawodów.

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY