niedziela, 3 marca, 2024
spot_img
Strona głównaWędkarstwoPB Products Wędka Black Spirit 10ft -3lb

PB Products Wędka Black Spirit 10ft -3lb

PB Products Wędka Black Spirit 10ft -3lb, bo niej dzisiaj będzie mowa, miałem ostatnimi czasy przyjemność sprawdzenia tych wędzisk karpiowych. Firmy Pb Products myślę, że nie ma potrzeby nikomu przedstawiać. Dzięki uprzejmości sklepu NG24.pl który jest wyłącznym dystrybutorem marki PB Products na terenie Polski, miałem możliwość sprawdzić, jak się sprawują wędki 10ft o krzywej ugięcia 3lb.

Black Spirit

Na początku napisze kilka ważnych specyfikacji wędziska Black Spirit 10ft -3lb, są to kije o akcji parabolicznej, dolnik wyposażony jest w antypoślizgową piankę shrink tube, dzięki której niezależnie od warunków atmosferycznych ręka nie będzie się ślizgała, dodatkowo bardzo łatwa w utrzymaniu czystości dolnika. Nasz dolnik jest zakończony Inoxem (stal nierdzewna, odporna na czynnik atmosferyczne). Przelotki jakie zostały zamontowane są wysokiej jakości firmy See Guide (porcelana), a jest ich 7szt (25 mm 20 mm 16 mm 12 mm 12 mm 12 mm oraz górna 10 mm) eleganckie wykończenie i ręcznie lakierowane omotki nadają profesjonalnego wyglądu.

Uchwyt kołowrotka oraz zaciski są również w kolorze czarnym co zapewne miało też znaczenie w nazwie tego wędziska Black Spirit. Kij wykonany z dwóch mat wysokomodułowych 24 i 30T w kolorze matowym wykończenie elementami wysokiej jakości. To chyba w sumie tyle, jeśli chodzi o specyfikację tego modelu, teraz przejdźmy do funkcjonalności i zastosowania.

smukła budowa

Wędki PB Products Balck Spirit są wędkami typowo do wywózki z pontonu, łódki oraz modelu RC czy również wędkowania w trudnych warunkach jakimi mogą być krzaki, drzewa. Tam, gdzie nie jesteśmy w stanie używać standardowych wędzisk o długości 3,9 m, tam, gdzie jesteśmy ograniczeni ruchowo. Przepiękna praca kija podczas holu ryby, paraboliczna i dająca nam możliwość pięknej i płynnej pracy, poczucia ryby walczącej to jest to co nam zapewni wędka Black Spirit 10ft o krzywej ugięcia 3lb.

Mogę z czystym sumieniem polecić i zagwarantować Wam, że warto zakupić kije Black Spirit i cieszyć się porządnej jakości wędką oraz nowoczesnym wyglądem.

Tutaj zapraszam na prezentację wideo

Zapraszam również was na mojego Facebooka

Jeśli szukasz grzejnika do namiotu zajrzyj TUTAJ

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY