wtorek, 16 kwietnia, 2024
spot_img
Strona głównaŁowiskaOleśnikowa dolina

Oleśnikowa dolina

Oleśnikowa dolina – Łowisko znajduje się około 60 km od Warszawy w okolicach Grójca. Na terenie łowiska znajdują się stawy połączone ze sobą i udostępnione do wędkowania. Wielkość stawów to około 4,3 ha, przez który przepływa (z północy na południe) rzeczka Mogielanka. Głębokość zbiornika waha się od 0, 80 do 2, 5 m. – średnio 1, 5 m.

Dno jest zróżnicowane z mulistymi fragmentami oraz twardymi górkami. Występują również zaczepy i w szczególności w północnej części zbiornika do wysokości 2 wysp. Na południu znajduje się parking, toaleta.
W stawie pływają następujące gatunki ryb: karasie – również złociste, płocie, liny, karpie (do 23,40 kg), amury (do 15 kg), tołpygi, sumy (aktualny rekord łowiska 78,80 kg), szczupaki (do 12 kg), sandacze, jesiotry (rekord łowiska 24,5 kg), pstrągi, okonie.

Ponieważ zbiornik nie jest duży i nie wymaga dalekich rzutów oraz doskonałych umiejętności, ponieważ jest doskonałym rozwiązaniem dla początkujących karpiarzy, którzy dopiero rozpoczynają przygodę, z karpiowaniem. Na łowisku znajdziecie doskonałe warunki do nauki karpiowania i wiele innych ciekawych atrakcji: różne rodzaje dna (badanie dna), zaczepy, silne ryby, które podczas holu nie dadzą wam odpocząć. Miło będzie nam gościć wszystkich miłośników wędkowania wraz z rodzinami.

Informacje

Dojazd od Grójca drogą 728 lub 725. Zjeżdżamy w drogi lokalne i kierujemy się do Błędowa, stąd jest już parę kilometrów do miejscowości Oleśnik, w której znajduje się łowisko. Przed łowieniem należy zapoznać się z regulaminem.

05-620 Błędów
Mazowieckie
KOMERCYJNE
ilość stanowisk: 15

tel. 601 171 688 email: olesnik@olesnik.plwww: www.olesnik.pl

Zapraszam Was również do odwiedzin mojego Facebooku ➡ Paweł Fishmaniak

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY