poniedziałek, 15 lipca, 2024
spot_img
Strona głównaWędkarstwoPatronite - Paweł Fishmaniak

Patronite – Paweł Fishmaniak

Blog wędkarsko – informacyjny “Paweł Fishmaniak” działa już niespełna 10lat, przez ten czas mieliście okazję poznawać świeże “newsy” wędkarskie, opisy łowisk, porady, recenzje sprzętu i wiele innych przydatnych informacji. Otrzymałem od was wiele ciepłych słów oraz pochwał, zawsze staram się wysłuchać każdego z was oraz wyciągnąć wnioski te najlepsze.

Co niektórzy z Was namawiali mnie już do tego kilka miesięcy temu. Ja się wzbraniałem przed tym i nadal nie wiem czy to dobry pomysł? Jednak prowadzenie bloga, kanału na YouTube doskonale wiem, ile to wymaga czasu i nakładów finansowych.
Patronite jest w tej chwili jest dla mnie sposobem na pozyskanie środków by tworzyć i nagrywać dla Was nowe, zarazem lepsze materiały, ale także by robić to częściej.
Dzięki Waszemu wsparciu będę mógł tworzyć więcej ciekawych filmów oraz artykułów na blogu.

Tutaj możesz mnie wesprzeć – Patronite

Co w zamian dla patronów?

Na pewno możesz liczyć na to, że zaproszę Cię do tajnej grupy patronów na facebooku.
Chciałbym, by grupa dla patronów stała się wyjątkowa, by była w niej przyjacielska atmosfera.
Będziesz mógł zobaczyć w niej kulisy mojej pracy w plenerze, live z nagrań. Czasem dogłębniej zobaczycie, jak wygląda moja praca tu uprzedzam może być czasem nudno, ale czasem bardzo wesoło.

Z grupy tej także jako pierwsi będziecie mieć dostęp do nowych materiałów na kanale, które na początku będą widoczne tylko dla Was. Teraz ciężko jest mi o niej mówić, bo wiele zależy od was samych. Całkowicie inaczej prowadzi się grupę dla 5 osób, a inaczej dla 50ciu. Ja przede wszystkim liczę na to, że stworzymy na niej fajną mikrospołeczność i będziemy tam spędzać fajny czas.
Na grupie tej będziesz mógł liczyć, na więcej mojego czasu, a może i na przyjaźnie. Nie powiem, bo jak do tej pory zyskałem kilku świetnych przyjaciół i to właśnie dzięki wędkarstwu.

Ważne

Od razu też chciałbym zaznaczyć ważna sprawę. Jeżeli zdecydujesz się zostać moim patronem, to nie oczekuj, że coś ode mnie kupujesz i nie traktuj siebie jako mojego klienta, który wykupił u mnie jakieś indywidualne warsztaty.
Zostając moim patronem stajesz się Partnerem kanału.

Twoje wsparcie jest dla mnie takim pozytywnym bodźcem do dalszego działania w skrócie “rób to dalej”, “dzięki że jesteś”, choć to ja na koniec jeszcze raz powiem Wam – Dziękuję, że jesteście i wspieracie. Bez Was, tego wszystkiego by nie było i nie ważne, czy zostaniesz patronem Pawła Fishmaniaka, czy cichym i nieudzielającym się widzem. Ważne, że jesteś! A to co robię, robię dla Ciebie 🙂

Podoba się Tobie to, co robię? Wesprzyj mnie! Mój profil na portalu Patronite

Z wędkarskim pozdrowieniem.

Paweł

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY