poniedziałek, 15 lipca, 2024
spot_img
Strona głównaPopularneAktywator Fish XXL - Złoty środek? Fakt czy Mit

Aktywator Fish XXL – Złoty środek? Fakt czy Mit

Aktywator Fish XXL – Złoty środek? Fakt czy Mit temat wraca jak bumerang, dostałem kolejne info że gdzieś pojawia się ten słynny już złoty środek na ryby.  Pisałem już na ten temat i kolejny raz przestrzegam Wszystkich nie bądźcie głupi!!

Ci co mnie znają wiedzą dobrze że nie wieżę w magiczne środki , specyfiki które jak z reguły producent opisuje prawie ” same łowią ” ryby .

Dokładnie dziś przypadkowo w moje ręce trafił opis produktu który według producenta pomoże Nam w złowieni rekordowych ryb 🙂 poniżej zamieszczam fragment opisu producenta :

 • ” Zapewnia podwójny efekt
  Wabi ryby do jednego miejsca z różnych odległości
  Zapewnia branie, powodując olbrzymi apetyt nawet u najedzonych ryb.
  Żadne inne przynęty nie gwarantują takiego połowu jak AKTYWATOR BRANIA “FISH XXL”
  Na dzień dzisiejszy jest to jedyny wzmacniacz brania o udowodnionej skuteczności . 
 • ZASADA DZIAŁANIA 
 • Najważniejszą zasadą FISH XXL jest stałe zwiększone uczucie głodu, szczególnie u dużych ryb. FISH XXL działa bezpośrednio na instynkty ryb na poziomie fizjologicznym najpierw po to, by przywabić je z odległości i zmusić do szukania pokarmu na miejscu podawania przynęty, a później napędza aktywne chwytanie tego pokarmu, nawet gdy ryby są najedzone.  “
 

I tak dalej i tak dalej dodatkowo na stronie owej firmy znajdziemy kilka fotek które Moim zdaniem nie mają nic wspólnego z reklamowym produktem , a raczej patrząc na zdjęcia na tzw ” rzeź wędkarską ” patrząc na zdjęcia szczególnie małych sandaczy i szczupaków na tzw ” łańcuchu ” nie robi to jakoś pozytywnego wrażenia na Mnie.

Tym bardziej że troszeczkę pogrzebałem w sieci i znalazłem sporo złych opinii na temat produktu , akurat to Mnie nie dziwi za bardzo ponieważ według Mnie taki złoty środek nie istnieje , a jeśli powstanie to chyba należy zmienić dyscyplinę z wędkarstwa na szachy 🙂 Zdecydowanie ten produkt trafia na Moją listę MITÓW
pozdrawiam serdecznie .

 
Jak łowić leszcze – tego dowiesz się czytając ten artykuł – TUTAJ

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

14 KOMENTARZE

 1. Kupiłem ten ” złoty środek ” raczej z ciekawości bo miesiarzem nie jestem i powiem tak, przereklamowany badziew na który ktoś da się naciągnąć, nie miałem więcej brań niż zwykle, mało tego, kolega bez tego go..a wyciągnął więcej niż ja, także wniosek prosty, nie dajcie się naciągnąć.

POPULARNE WPISY