poniedziałek, 15 lipca, 2024
spot_img
Strona głównaRecenzje SprzętuBOATMAN Wentylator + Power Bank + Lampka.

BOATMAN Wentylator + Power Bank + Lampka.

Witajcie, nadeszło lato i nadeszły upalne, parne dni które o ile w domu może jakoś przezwyciężyć to nad wodą jest to bardzo uciążliwe… Dodatkowo w moim przypadku często oprócz wędkowania to pracuję również nad wodą i czas spędzony przy komputerze w namiocie podczas upałów daje się mocno we znaki!

Dzięki uprzejmości firmy Boatman w moje ręce trafił wentylator wyposażony w power bank oraz lampkę, takie 3 w 1. Pomyślałem sobie, że już przerabiałem w życiu kilka wentylatorów na zasiadkach i raczej to było takie mielenie powietrza, fakt gdzieś to może delikatnie przynosiło ulgę, ale faktyczny efekt był znikomy. Nie pozostało mi nic innego jak wybrać się na zasiadkę i sprawdzić, jak sobie poradzi wentylator od Boatmana.

Temperatury na zewnątrz przekraczały ponad +25stop więc sprawdzenie urządzenia w takich warunkach było idealnym momentem.

W komplecie oprócz wentylatora dostajemy power bank, bardzo mocny o parametrach 8000mAh, którego ładowanie zajmuje około 5h oraz lampkę, która również jest ładowana w granicach 1,15h. Czyli mamy tak jak pisałem wyżej 3w1, wiatrak, który działa po podłączeniu do naszego power bank za pomocą kabla z końcówką “C” (kolejny+), power bank, którym może również ładować telefon, czołówki i inne niezbędne gadżety oraz lampkę, która zarówno posiada światło ciepłe jak i zimne.

Producent podaje parametry na stronie, później wam je wkleję na dole. Osobiście mogę powiedzieć, że wentylator był sprawdzany na maxa, zarówno podłączony do power banka i tutaj potrafił 8h działać non stop na pierwszym poziomie prędkości!!!(nie byłem w stanie sprawdzić o ile dłużej). Dodatkowo w domu teraz w te gorące noce ratuje mi życie podczas spania, bo szczerze powiem Wam chodził non stop.

Bardzo dużym plusem wentylatora od Boatmana jest to, że faktycznie robi robotę to nie jest mielenie tylko ciepłego powietrza, kilka osób nie dowierzało na zasiadce, że to mi coś da, aż sprawdzili sami, że w namiocie można było spokojnie siedzieć czy spać, pomimo że na zewnątrz było bardzo gorąco. Od razu napisze dla tych którzy będą chcieli wrzucić zaraz swoje pięć groszy, że jest to nie możliwe, odpowiem tak jest to możliwe wiadomo nie będziecie mieli w pomieszczeniu chłodu jak z klimy, ale ułatwi Wam i umili zasiadkę.

Dodatkowo postanowiłem porównać 2 różne wiatraki również bezprzewodowe, akumulatorowe przez okres 2 tygodni które średnio działały po 5h dziennie.

Najmniejszy z wiatraków niestety przeżył tylko tydzień testu, natomiast średni dał radę, ale jego żywotność akumulatora to max 50min i niestety jego praca była tylko delikatnie z bliska odczuwalna.

Test wiatraka od firmy Boatman, naprawdę przeszedł moje najśmielsze oczekiwania i uważam, że jest to gadżet, który warto mieć w upalne dni na zasiadce, nasz komfort oraz samopoczucie poprawi się zdecydowania. Poniżej zamieszczam parametry jakie przekazuje nam producent, ja mogę z czystym sumieniem polecić ten produkt. WENTYLATOR

Parametry urządzenia

Waga: ok. 730 g
Wymiary: 171 x 154 x 357mm
Rozmiar opakowania: 187 x 115 x 289mm
Pobór mocy: DC-5V-2A
Zużycie: 4,5 W (MAKS.)
Pojemność baterii: 8000mAh
Czas ładowania: około 5,5 godz
Czas użytkowania: około 5-20 godzin
Czas ładowania lampki: 1,5h
Pojemność lampy LED: 700mAh
Strumień światła ciepłego: 4-45 lm
Czas działania światła ciepłego: 2,5-20h
Strumień zimnego światła: 6-68 lm
Czas działania zimnego światła: 1,2h-10h
Poziomy prędkości wentylatora: 3 poziomy
Materiał: ABS + PP


Zestaw zawiera

Wentylator
Bateria z Powebankiem
Odłączane światło LED
Składany statyw
Instrukcja
Kabel USB do ładowania

Zapraszam również do działu, gdzie przeczytasz ciekawe artykuły wędkarskie – TUTAJ

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY