piątek, 24 maja, 2024
spot_img
Strona głównaHot NewsRybomania Poznań 2024r

Rybomania Poznań 2024r

W Poznaniu odbywają się największe i najważniejsze w Europie targi wędkarskie RYBOMANIA. Co roku bierze w nich udział ponad 60 000 osób, dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej. To wydarzenie, podczas którego najbardziej prestiżowe światowe marki prezentują swoje najnowsze produkty.

Targi RYBOMANIA to nie tylko cykliczne wystawy, ale także pokazy specjalne. W tych urzekających wydarzeniach biorą udział mistrzowie wędkarstwa, fascynujące opowieści o sprzęcie i wyjątkowe miejsca do wędkowania, które dają szansę na połów ryby życia. Te doświadczenia wywierają magnetyczny wpływ na tysiące zapalonych entuzjastów wędkarstwa, niezależnie od ich wiedzy specjalistycznej.

Każde wydanie Rybomani ma swój własny, niepowtarzalny charakter.

Na Rybomanii możesz zobaczyć najnowsze nowości najnowocześniejszych produktów wędkarskich prezentowanych przez największe światowe marki. Impreza jest idealna do nawiązania relacji zawodowych, uzupełnienia zapasów na kolejny sezon. Poza tym Rybomania zapewnia także szansę na nawiązanie kontaktu ze znanymi osobistościami ze świata wędkarstwa i uzyskanie bezcennych informacji.

Już teraz zapraszam Was do Poznania na targi Rybomanii i sam poczuj te emocje i energię tego niesamowitego wydarzenia!

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY