sobota, 20 lipca, 2024
spot_img
Strona głównaPopularneVII Puchar Wędkarstwo Lucio Łowca 2019 | Wola Dalsza

VII Puchar Wędkarstwo Lucio Łowca 2019 | Wola Dalsza

Wiele słyszałem o tej imprezie dobrego , kilka razy Łukasz zapraszał mnie abym mógł osobiście zobaczyć jak wygląda ” Największa Rodzinna impreza wędkarska w Polsce “

Na początku roku kiedy dostałem telefon od Lucia z zapytanie czy przyjadę na imprezę i będę jednym z Patronów Medialnych tej wędkarskiej imprezy . Traf chciał że wszystko dobrze się składało bo to był czas kiedy razem z rodziną wracaliśmy na stałe do Polski , także moja odpowiedź była krótka ” Tak przyjeżdżamy ” . Do naszej ekipy dołączył mój brat z rodziną i już w piątek dzień przed rozpoczęciem imprezy zameldowaliśmy się w Woli Dalszej , gdzie czekała już na na nas przyczepa w strefie VIP . Od pierwszego momentu kiedy zobaczyłem ten sztab ludzi przygotowujący wszystko ażeby w sobotę mogła ruszyć impreza połączona z wędkowanie . Piękna scena muzyczna gdzie najlepsi Dj Gofer czyli Łukasz oraz Jaron grali dla nas przez 3 dni super muzykę .

W sobotę zawodnicy a było ich trochę bo 120 stanęło na starcie po losowaniu ruszyło na swoje stanowiska . Nasze kamery śledziły przebieg zawodów co możecie zobaczyć na kanale FishmaniakTv .

Nie zabrakło atrakcji dla dzieci , pokazów straży pożarnej od gaszenia pożaru po uzupełnienie basenu dla najmłodszych .

Kuchenne rewolucje pod okiem szefa Adama oraz jego pomocnika przez 3 dni towarzyszyły nam od śniadania po obiad ” Palce lizać “

Tak super ludzi dawno nie spotkałem , mili uśmiechnięci i pomocni , super śniadanka u człowieka o największym sercu czyli Romeczka była pyszne ( dobrze że obok miałem przyczepę )

Impreza przez duże “R” Rodzinna w 100% super spędzony czas z rodzinami i nowo poznanymi znajomymi . Poniżej kilka fotek oraz link do filmu na moim kanale . Serdecznie zapraszam i do zobaczenia za rok !!

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY