sobota, 18 maja, 2024
spot_img
Strona głównaReklamaRybomania Targi Wędkarskie 11-13 lutego 2022r

Rybomania Targi Wędkarskie 11-13 lutego 2022r

Rybomania Targi Wędkarskie 11-13 lutego 2022r – to największe i najważniejsze wydarzenie wędkarskie w Europie. Wyróżnia je obecność w kilku miastach w całej Polsce. Setki wystawców, dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych ekspozycji i ponad 60 000 zwiedzających rocznie. To właśnie na RYBOMANII prezentowane są nowości produktowe najbardziej renomowanych marek świata.

Na targach można poznać wiele znanych osób z naszego wędkarskiego świata.


RYBOMANIA jest też areną pokazów specjalnych. Intensywny program wydarzeń z udziałem mistrzów wędkarstwa przyciąga jak magnes, a opowieści o sprzęcie, niezwykłych łowiskach i wielkich rybach integrują i inspirują dziesiątki tysięcy pasjonatów wędkarstwa niezależnie od poziomu ich doświadczenia.

Można pogadać, przybić piątkę i zrobić fotkę 🙂


Podczas targów prezentowane są nowości rynkowe wszystkich najważniejszych marek wędkarskich na świecie. Podczas wydarzenia można zarówno nawiązać kontakty biznesowe jak i dokonać zakupów i przygotować się do nadchodzącego sezonu. Rybomania to miejsce pełne wyjątkowych wędkarskich emocji i możliwość rozmowy z znanymi osobami ze świata wędkarskiego.

Wspólnie z nimi kreujemy inicjatywy takie jak Strefa Trendów czy Akademia Młodego Wędkarza, by urozmaicić i podkreślić charakter Rybomani, jako nie tylko targów, ale i społeczności, którą od kilku lat regularnie budujemy. Dopingujemy wędkarzom podczas zawodów wędkarskich, dzielimy się doświadczeniami i spostrzeżeniami na Facebooku, wspieramy nowe inicjatywy i rozwój wędkarstwa wśród młodych ludzi.

Jako ambasador Targów Rybomania zapraszam Was serdecznie na spotkanie w Poznaniu, wpadajcie przybić piąteczkę i pogawędzić..

Jesli chcesz by na bieżąco zapraszam Ciebie na mój fan-page na Facebooku

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY