piątek, 24 maja, 2024
spot_img
Strona głównaHot NewsRybomania Poznań - 03-05.03.2023r

Rybomania Poznań – 03-05.03.2023r

Wędkarskie emocje na Targach Wędkarskich RYBOMANIA
Targi Wędkarskie Rybomania odbędą się w dniach 03-05.03.2023 w Poznaniu. Przygotowania nabierają rozpędu. Swój udział potwierdziły już znaczących firm z branży wędkarskiej. Nie zabraknie też nowych marek, które planują swoje wejście na rynek. Szykuje się emocjonujące spotkanie.

Tegoroczna edycja targów RYBOMANIA zapowiada się niezwykle imponująco. W gronie wystawców pojawią się producenci i dystrybutorzy sprzętu znanych marek wędkarskich, ale nie zabraknie też wyrobów rękodzielniczych. Zaprezentują nowości, w tym najnowsze modele wędek, kołowrotków, przynęt, zanęt, sprzęt turystyczny i odzież outdoorową.
Jak podczas każdej edycji RYBOMANII, tak i w tym roku, nie zabraknie spotkań z mistrzami
wędkarstwa, podczas których będzie można porozmawiać o sprzęcie, niezwykłych łowiskach i wielkich rybach. Podczas targów Rybomania można zarówno nawiązać kontakty biznesowe i przygotować się do nadchodzącego sezonu. Ekspozycję dopełnią przedstawiciele prasy branżowej oraz najważniejszych w branży rolniczej związków i stowarzyszeń.

Targi w Poznaniu w dniach 03-05 marca poprzedza otwarcie sezonu wędkarskiego. „Poznań jest dla nas zawsze wyjątkowym miejscem na organizację Rybomanii. Tu wystawcy szykują nowości rynkowe, a po okresie zimowym, wędkarze nie mogą doczekać się możliwości sprawdzenia tego, co kupili” – mówi dyrektor Miłosz Jankowiak.
Wejście na Targi RYBOMANIA dla zwiedzających będzie dostępne od wejścia Północnego – od strony ul. Grunwaldzkiej. Szczegółową mapkę wydarzenia znajdziesz na stronie www.rybomania.com.pl.

GODZINY OTWARCIA
Piątek, 3 marca (VIP DAY) 10:00 – 18:00
Sobota, 4 marca 10:00 – 17:00
Niedziela, 5 marca 10:00 – 16:00
Bilety dostępne na: TUTAJ
Więcej informacji: www.rybomania.com.pl
Kontakt dla mediów oraz przekazanie zaproszeń dla dziennikarzy: paulina.kajewska@grupamtp.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY