poniedziałek, 15 lipca, 2024
spot_img
Strona głównaPopularneRybomania Gliwice 9/10 Marca

Rybomania Gliwice 9/10 Marca

Już w najbliższy weekend w Gliwicach po raz pierwszy zawita kolejna edycja targów Rybomania . Gliwice obok Warszawy są kolejnym nowym przystankiem największych Targów w Europie . Włodarze cały czas starają się rozwijać , ulepszać i wprowadzać coraz więcej atrakcji szczególnie dla młodych adeptów wędkarstwa . Już w Gliwicach po raz pierwszy odbędzie się Akademia Młodego Wędkarza .

Akademia Młodego Wędkarza to niesamowita okazja do zgłębienia tajników wędkarstwa, sprawdzenia swoich umiejętności oraz wiedzy w tym temacie, a także przygoda dla najmłodszych z Was. Razem z naszymi partnerami zapraszamy do wzięcia udziału w AMW młodych wędkarzy, samemu lub z opiekunem.

Od czego zacząć? Od odebrania w kasie specjalnej Książeczki Adepta, w której zbierać będziecie odznaki i podpisy.

Jak to zrobić? Podczas Rybomanii w Gliwicach, w dniach 9-10 marca 2019 roku, na terenie Areny Gliwice (teren targów) wyznaczonych będzie kilka stoisk. Znajdziecie na nich naszych ambasadorów – osoby, które przydzielą Wam zadanie do wykonania, ocenią jego poprawność. Każde takie zadanie, na każdym z wyznaczonych stoisk, daje jedną odznakę.

Jakie to stoiska? W Książeczce Adepta znajdziecie listę firm lub osób, które musicie odwiedzić by ukończyć Akademię.

Co później? Po wykazaniu się niesamowitą wiedzą i zręcznością oraz zamiłowaniem do wędkarstwa i bystrością, kiedy już zbierzecie wszystkie odznaki, trzeba wrócić do kasy by odebrać dyplom ukończenia Akademii oraz drobny upominek.

Co to będą za zadania? HA! Przekonacie się na miejscu. Możemy jedynie zdradzić, że będą dopasowane trudnością do wieku naszych Adeptów. Będziemy podpowiadać, można korzystać z kół ratunkowych i podchodzić ponownie do zadań!

Akademia rekrutuje dziennie 30 Adeptów. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń (czyli odebrania Książeczki Adepta w kasie targów).

Takie podejście bardzo cieszy że nie tylko dla dorosłych wędkarzy są targi ale również dla naj młodszych Brawo Rybomania !

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY