poniedziałek, 15 lipca, 2024
spot_img
Strona głównaRecenzje SprzętuPB Products - Pojemniki EVA/Film

PB Products – Pojemniki EVA/Film

Ostatnio w moje ręce, dzięki uprzejmości firmy NG24.pl trafiły nowości od marki – Pb Products, są to świeżo po premierze wodoszczelne pojemniki Eva o których chciałbym dziś Wam opowiedzieć, film z prezentacji znajdziecie na moim YouTube, a teraz zapraszam do czytania.

Produkty marki Pb Products które widzicie poniżej możemy zastosować zarówno do przetrzymywania naszych plecionek, zestawów końcowych, ciężarków, akcesoriów wędkarskich i wielu innych niezbędnych rzeczach nad wodą.

Marka PB zadbała o to wszystko dokładając idealny New Design produktu. Bardzo mocne a zarazem elastyczne zamki zapewniają nam możliwość otwierania pojemnika jedną ręką. Utrzymuje się na wodzie przy przypadkowym wypadnięciu z łódki lub pontonu.

Pojemniki, kuferki czy też torby wodoodporne EVA, różnie nazywane w środowisku wędkarskim są stosunkowo młodym produktem na rynku, jednak szturmem zdobyło popularność wśród wędkujących we wszystkich technikach, w tym również karpiarzy.

Cechy i funkcje bagaży i pojemników EVA

Łatwość czyszczenia i suszenia.

Pojemnik EVA idealnie nadaje się do mycia w wodzie choćby z jeziora, a pozostawiony na powietrzu bardzo szybko schnie. Wystarczy tak naprawdę przetrzeć produkt suchą szmatką i gotowe. Dzięki temu zaoszczędzamy sporo czasu nad wodą, ale również łatwiej jest nam użyć po raz kolejny w krótkim odstępie czasu.

Zatrzymuje zapachy

Przykładem na pewno będzie mokry podbierak czy siatka, która nie raz zabieramy z łowiska, każdy chyba temat zapachu przerabiał w aucie! To samo się tyczy z innymi produktami, kulkami, pelletem w zalewach itp, właśnie dzięki takim pojemnikom EVA możemy być pewni, że nas to ominie.

Wodoszczelność

To zdecydowanie największy atut tych produktów, który nad wodą jest nieoceniony. Torby z suwakami mogą służyć do transportu i przetrzymywania całego osprzętu wędkarskiego, a także zanęt i przynęt wędkarskich, niwelując przy tym możliwość ich zawilgocenia. Produkty EVA są wodoszczelne i pływające po wodzie, co jest mega atutem.

Całą gamę produktów marki Pb Products znajdziecie w sklepie Ng24.pl

Pozdrawiam Paweł

Czytałeś wywiad z Klara EM? Polecam zakładka wywiady.

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY