piątek, 24 maja, 2024
spot_img
Strona głównaWędkarstwoKwarantanna Narodowa - Czy można iść na ryby?

Kwarantanna Narodowa – Czy można iść na ryby?

Kwarantanna Narodowa – Czy można iść na ryby? Takie pytania w ostatnich dniach trafiały przypuszczam że nie tylko do Mnie. Rok 2020r był rokiem zdecydowanie innym, zakręconym a nawet można powiedzieć wywróconym do góry nogami.

O ile na wiosnę w pierwszym etapie kiedy wybuchła pandemia Covid 19 my wędkarze na szczęście nie mieliśmy zakazu wędkowania, jedynie trzeba było się zastosować do wymogów i rozporządzeń oraz przestrzegania bezpieczeństwa.

Ponieważ to “dziadostwo” Covid19 nie odpuszcza z dniem 28 Grudnia została wprowadzona “Kwarantanna Narodowa” nie będę tutaj rozpisywać co można, czego nie bo każdy może znaleźć to w Internecie, ale napisze o najważniejszym dla NAS wędkarzy temacie:

Kwarantanna Narodowa – Czy można jechać na ryby – TAK możemy wędkować, można nawet organizować zawody wędkarskie bez udziału publiczności oczywiście. Także do wszystkich którzy nie byli pewni i chcieliby pojechać na ryby to nie wahajcie się tylko ruszajcie nad wodę, zresztą już za chwilkę rusza sezon trociowy!

Najważniejsza informacja jaką uzyskałem to żeby jednak uważać w dniu 31 grudnia pomiędzy godziną 19stą a 6:00 rano, bo możemy trafić na jakiegoś służbistę który będzie chciał nam wlepić mandat bo będzie to tzw ” zakaz przemieszczania się“. Jednak liczę tutaj na zdrowy rozsądek Policji czy też straży i nikt nie będzie musiał się obawiać.

Także najważniejsze już wiemy czyli można wędkować podczas “Kwarantanny Narodowej”

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY