poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
Strona głównaPrasaRybomania - Poznań 2021r Odwołana

Rybomania – Poznań 2021r Odwołana

Rybomania – Poznań 2021r Odwołana – Z uwagi na dynamiczną sytuację epidemiologiczną oraz jej trudny do prognozowania rozwój, a także mając na względzie modyfikacje w kalendarzu europejskich wydarzeń branżowych, zarząd Grupy MTP podjął decyzję o odwołaniu marcowej edycji targów wędkarskich Rybomania Poznań 2021.

Targi Wędkarskie Rybomania to jedno z największych wydarzeń wędkarskich w Europie, podczas którego swoją ofertę prezentują wiodące firmy oraz producenci sprzętu wędkarskiego. Najbliższa edycja targów odbędzie się w 2022 roku. Głęboko wierzymy, że czas dzielący nas od kolejnej edycji wydarzenia wykorzystamy do stworzenia jeszcze wartościowszej i atrakcyjnej biznesowo imprezy.I w przyszłym roku spotkamy się w jeszcze większym gronie, z jeszcze ciekawszą ekspozycją i wyjątkową atmosferą, która od lat przyciąga tysiące zwiedzających z Polski i zagranicy.

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność i mogą zostać wykorzystane w nowym terminie targów. Jeśli zdecydujecie się Państwo zwrócić bilet prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl na adres e-mail: info@tobilet.pl do dnia 12 lutego 2022r. Posiadane przez Państwa bilety można także wymienić na voucher do wykorzystania na dowolne wydarzenie sprzedawane poprzez stronę www.tobilet.pl. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wymianę voucher prosimy o kontakt zwroty na adres: info@tobilet.pl w terminie do dnia 29 lutego 2022r.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że w związku z przepisami ustawy z dnia 2 marca 2020 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 374 z późn. zm.) zwanej „tarczą antykryzysową” termin do zwrotu wpłaconych przez Państwa środków został wydłużony do 180 dni. Zgodnie z art. 15zp ust. 1 przytoczonej ustawy: „Przedsiębiorca prowadzący działalność związaną z organizacją wystaw i kongresów, w tym z udostępnianie pomieszczeń i powierzchni na imprezy targowe, szkolenia, konferencje lub egzaminy, a także prowadzący działalność kulturalną, rozrywkową, rekreacyjną i sportową lub organizujący wystawy tematyczne lub imprezy plenerowe w przypadku rozwiązania umowyz klientem, w tym na świadczenie usług dodatkowych związanych z udostępnieniem powierzchni lub pomieszczeń, które to rozwiązanie umowy pozostaje w bezpośrednim związku z negatywnymi skutkami COVID-19, jest zobowiązany zwrócić wpłacone mu przez klienta środki w terminie 180 dni od dnia skutecznego rozwiązania umowy.”

Do zobaczenia w 2022 roku!

Z poważaniem
Zespół Targów Rybomania

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY