wtorek, 16 kwietnia, 2024
spot_img
Strona głównaWędkarstwoFishster: Nowe Oblicze Wędkarstwa

Fishster: Nowe Oblicze Wędkarstwa

Fishster: Nowe Oblicze Wędkarstwa. Platforma Fishster czyli inaczej “dziecko” firmy Decathlon powstała w 2019r. Celem platformy jest zebranie wędkarzy w jednym miejscu bez podziałów na kategorie wędkarskie.

Platforma bardzo szybko się rozrasta i zaczyna zrzeszać coraz więcej wędkarzy, a nic dziwnego bo już na platformie możemy znaleźć bazę ponad 800 set łowisko w Polsce. Łowiska zostały podzielone na komercyjne, województwa oraz PZW.

Fishster to przejrzyste i proste profile łowisk, gdzie szybko i łatwo można znaleźć wszystkie niezbędne informacje, dostępne metody połowu oraz występujące gatunki ryb. Dzięki rozbudowanej funkcji filtracji dokonasz łatwej selekcji łowisk, aby wyszukać miejsce, które sprosta Twoim oczekiwaniom.

przykładowe wyszukiwanie

Na stronie Fishster znajdziemy między innymi blog wędkarski gdzie znajdziemy artykuły od podstawowych poradników wędkarstwa po bardzo zawansowane techniki łowienia.

Platforma rozwija się w błyskawicznym tempie, dzięki zespołowi w którym połączyły się siły, poczynając od zaawansowanej technologii po bardzo dobry marketing. Dzięki temu połączeniu sił powstają nowe projekty takie jak jedno z ostatnich dzieł aplikacja ” Pokaż Rybę”. Ja nazywam tę aplikację “wędkarski Instagram”

To nie wszystko “Wisienką na torcie” jest możliwość opłaty zezwoleń okresowych PZW poprzez platformę Fishster. Jest to jedyna w Polsce platforma gdzie operacja trwa niespełna 3min !!! Zobaczcie sami poniżej na filmie.

To wszystko powstaje dla wędkarzy , tak żeby w jednym miejscu każdy mógł znaleźć coś dla siebie i przy okazji zaoszczędzić ceny czas wędkarza. Jeśli ktoś chciałby pomóc w rozwoju platformy śmiało pisać. Pozdrawiam

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY