niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
Strona głównaWędkarstwoFishmaniak Cup II - Podsumowanie

Fishmaniak Cup II – Podsumowanie

Podsumowanie Zawodów Karpiowych Fishmaniak Cup 2

W ostatni weekend na malowniczym łowisku Wzory odbyły się ekscytujące zawody karpiowe Fishmaniak Cup 2. W zmaganiach wzięło udział 18 dwuosobowych ekip, które przez cały czas rywalizacji zmagały się nie tylko z rybami, ale również z upalną pogodą. Temperatury przekraczające 25 stopni Celsjusza stanowiły dodatkowe wyzwanie, które jednak nie zniechęciło zapalonych wędkarzy.

Wyniki Zawodów

Zawody były niezwykle zacięte i emocjonujące. W sumie złowiono ponad 550 kg ryb, z czego do zaliczenia wagi zakwalifikowano 350 kg. Większość złowionych okazów stanowiły karpie i amury. Zwycięzcami tegorocznej edycji zostali:

  1. Pierwsze miejsce: Drużyna Pavlo Krutiuk i Rusłan Lehanczuk – zdobywcy nagrody głównej dzięki wynikowi 44,55 kg złowionych ryb.
  1. Drugie miejsce: Drużyna Mateusz Książek i Kamil – uzyskali wynik 37,18kg, co zapewniło im drugą lokatę.
  1. Trzecie miejsce: Drużyna Agnieszka i Mariusz Słyk – z wynikiem 34,61 kg uplasowali się na trzecim miejscu podium.

Największy karp zawodów ważył 16,77 kg i został złowiony przez Rusłan Lehanczuk, co dodatkowo umocniło ich pozycję lidera.

Sponsorzy i Podziękowania

Fishmaniak Cup 2 nie mógłby się odbyć bez wsparcia naszych sponsorów, którzy zapewnili niezbędny sprzęt i nagrody dla zwycięzców. Chcielibyśmy wyrazić szczególne podziękowania dla:

Sponsorzy Zawodów Fishmaniak Cup 2

Sponsor Główny: Patronat Medialny:

Big Fish – BOATMAN

Sponsorzy:

SponsorzySponsorzy
AKBaitsOPC
Wodery Pros Prologic PolskaSimplyCan
FikotyKlinika okulistyczna Jarząbek
InvaderRybomania
Bandit CarpGrabania Baits
UnderCarpSkleprybka Lublin
Mega OrientMonster Fishing Polska
Carp GravityStrong Carp Lake

Serdeczne podziękowania kierujemy również do wszystkich zawodników za ich zaangażowanie, sportowy duch i wytrwałość. Wasza pasja i umiejętności uczyniły te zawody niezwykle emocjonującymi i pełnymi niezapomnianych momentów.

Dziękujemy również właścicielowi łowiska Wzory za udostępnienie tego wspaniałego miejsca, które doskonale nadaje się do organizacji takich zawodów. Wasza pomoc i gościnność były nieocenione.

Nie zapominamy także o restauracji Karczma Piastowska z Niemiec, która zapewniła pyszny catering, dostarczając zawodnikom energii potrzebnej do zmagania się na wodzie.

Szczególne podziękowania należą się głównemu sędziemu, Piotrowi, za jego profesjonalizm i rzetelność, które zapewniły sprawiedliwy przebieg zawodów.

Podsumowanie

Fishmaniak Cup 2 na łowisku Wzory okazał się niezwykle udanym wydarzeniem, które zgromadziło najlepszych wędkarzy karpiowych i dostarczyło wielu emocji. Dzięki wsparciu sponsorów, zaangażowaniu zawodników i profesjonalnej organizacji, zawody te stały się niezapomnianym przeżyciem. Dziękujemy wszystkim za udział i już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje Fishmaniak Cup.

Już wkrótce na moim kanale YouTube ukaże się film z zawodów.

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY