środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img

Shrink Tuber ST9

Kurczenie rurek termokurczliwych była kiedyś czasochłonna. W 2023 roku tak nie będzie dzięki nowemu gadżetowi grzewczemu ND przypominającemu długopis.

Kolejny nowy gadżet na rynku wędkarskim od firmy ND Tackle jest już dostępny pod nazwą Shrink Tuber ST9. Nowość wyglądem przypomina coś na zasadzie grubego długopisu, które sprawia, że obróbka rurki termokurczliwej jest o wiele łatwiejsze i szybsze niż kiedykolwiek. Oto szczegóły…

 1. Urządzenie
  Jest to pudełko z baterią o wymiarach 11 x 3 cm z ceramiczną płytą grzewczą na górze. Obsługa jest bardzo prosta: przesuń główny przełącznik w górę, a następnie przytrzymaj przycisk włączania / wyłączania przez kilka sekund. Gdy płyta osiągnie temperaturę, wbudowana mała dioda LED będzie migać wielokrotnie.
 2. Wygoda
  Nie musimy gotować wody, żeby uzyskać parę do obrobienia naszych rurek termokurczliwych. Dzięki Shrink Tuber ST9 proces ten zostaje na zawsze wyeliminowany.
 1. Nagrzewanie
  Ceramiczna płyta grzewcza nagrzewa się do 90-120 ° C przez kilka sekund, dzięki czemu w kilka sekund mamy możliwość skurczenia rurki.
 • Ładowanie
  Urządzenie jest w pełni ładowalne przez USB, ale przy ponad 100 cyklach pracy na jednym ładowaniu

źródło informacji – (newdirectiontackle.co.uk)

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY