poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
Strona głównaPoradyDecathlon - Oferta marki Caperlan dla wędkarzy cz 1

Decathlon – Oferta marki Caperlan dla wędkarzy cz 1

Bardzo dużo ludzi pytało mnie o jakość namiotów lub wędek,czy warto czy nie warto?

Dlatego postanowiliśmy nagrać dla Was kilka odcinków o produktach marki Caperlan.

Początkowo miał być to jeden film lecz kiedy nagraliśmy cały materiał okazało się że jest tego naprawdę dużo. Dlatego żeby Was nie zanudzać rozbiliśmy to na odcinku, starając się podzielić materiał również na tematykę.

Marka Caperlan powstała w 2007 roku, za siedzibę obierając Cestas. Obecnie znajduje się tam największe centrum wędkarstwa, gdzie każdego dnia tworzą i testują nowe produkty, aby dostarczać wędkarzom jak największą radość z ich pasji.

Wędkarstwo może być formą spędzania czasu wolnego, jedną z możliwości wyciszenia się i odstresowania na łonie natury. Dla niektórych wędkarstwo to sport, który związany jest z rywalizacją i adrenaliną. W obu przypadkach mamy do czynienia z pasją do ryb. To jednak aktywność, która wymaga wyposażenia się w dobry sprzęt, dopasowany odpowiednio do metody wędkowania.

Ważne jest, gdzie, jak często i w jakim celu wędkujesz. Nie bez znaczenia jest też, jakie gatunki ryb są Twoim celem. Wędkarstwo to jednak nie tylko wędka, ale też kołowrotek, szczególnie, jeżeli mamy do czynienia z połowem ryb drapieżnych. Oprócz podstawowego sprzętu wędkarskiego, w sklepie Decathlon znajdziesz również przydatne akcesoria, przynęty i zanęty oraz odzież wędkarską nie tylko marki Caperlan.

Zapraszam również na materiał filmowy :http://pawelfishmaniak.pl/tanker-frontview-marki-caperlan/

Z wędkarskim pozdrowieniem

Paweł Ładniak

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY