piątek, 24 maja, 2024
spot_img
Strona głównaPrasaPure Fishing dokonuje zakupu Svendsen Sport

Pure Fishing dokonuje zakupu Svendsen Sport

Pure Fishing dokonuje zakupu Svendsen Sport –

Pure Fishing, największy na świecie dostawca sprzętu wędkarskiego, przejął wiodącego europejskiego dostawcę Svendsen Sport w jednym z najbardziej zdumiewających przejęć, jakie kiedykolwiek znała branża.

Pure Fishing potwierdziło transakcję list napisany do klientów handlowych od dyrektora handlowego Pure Fishing na Europę kontynentalną, Jana Mertensa. Ruch ten oznacza, że Pure Fishing, który ma już 19 marek, dodał Savage Gear, Prologic, MadCat, Water Wolf i DAM do swojego ogromnego portfolio marek. Poniżej list

Szanowny Kliencie

Z przyjemnością informujemy, że Pure Fishing niedawno sfinalizowało przejęcie Svendsen Sport. Przejęcie Svendsen Sport dodatkowo wzmacnia pozycję firmy jako światowego lidera w rozwijającej się branży wędkarstwa rekreacyjnego. Zakup daje nam kilka
znanych i szeroko rozpowszechnionych marek na rynku europejskim, szerszy zasięg sprzedaży oraz bezpłatne możliwości rozwoju produktów i marketingu, aby sprostać globalnym celom ekspansji firmy.

Poprzez przejęcie firmy Svendsen Sport, Pure Fishing pozyska wiodące marki, w tym Savage Gear, Prologic, MadCat, Water Wolf i DAM, i doda ponad 180 osób do zespołu w Europie. Rozumiemy, że możesz mieć pewne pytania dotyczące tego, jednak na tym wczesnym etapie jest to bardzo normalny biznes.

Współpracując z zespołami Svendsen, będziemy utrzymywać kontakt ze wszystkimi naszymi cenionymi klientami, aby upewnić się, że Twoja firma jest wspierana i nadal się rozwija, naszym celem jest wprowadzenie wszelkich potencjalnych zmian tak płynnie, jak to możliwe i nadal oferować najlepsze w swojej klasie usługi.

Z poważaniem,
Jan MertensDyrektor

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY