poniedziałek, 29 maja, 2023
spot_img
Strona głównaReklamaPrezentacja produktów Marki GOLD CARP BAITS

Prezentacja produktów Marki GOLD CARP BAITS

Marka Produktów Gold Carp Baits została stworzona przez grupę aktywnych karpiarzy na podstawie wieloletnich doświadczeń, praktyk oraz testów przeprowadzonych na różnego rodzaju łowiskach w Polsce i za granicą. Wszystkie produkty wykonane są w 100%z naturalnych składników. W chwili obecnej w ofercie dostępne są proteinowe kulki zanętowe oraz haczykowe, pływające kulki POP UP FLUO, pellet, aminodipy oraz aminoliquidy..

 Zanętowe kulki proteinowe – Zupełnie nowa innowatorska seria kulek zanętowych oparta na naturalnych składnikach z domieszką ziół. Jedna z nielicznych kulek dostępnych na rynku wykonana na naturalnych jajkach. Naturalne produkty, z których zostały wykonane są całkowicie i szybko przyswajane przez ryby, pobudzając oraz przyspieszając ich metabolizm, dzięki czemu często odczuwają głód i chętnie wracają w łowisko. Kulki zawierają całe i mielone ziarna oraz skorupki z jajek. Kulki zanętowe, dzięki unikalnej formule bardzo dobrze pracują w wodzie, co sprawia, że ryby zostają bardzo szybko zwabione i długo pozostają w obrębie nęconego miejsca. Kulki wykonywane są z miksów opartych na proteinach zarówno zwierzęcych, jak i roślinnych. Bogate dodatki w postaci różnego rodzaju witamin i ziół  sprawiają, że kulki smakują rybom, ale przede wszystkim dostarczają odpowiednich składników odżywczych, regeneracyjnych oraz energetycznych, dzięki czemu ryby będą znacznie chętniej wracać w obszar nęcenia, co bezpośrednio przyczyni się do bardzo dużej ilości brań. Wieloletnie testy na wielu łowiskach w całej Europie potwierdzają ich wysoką jakość i skuteczność.

Haczykowe kulki proteinowe – kulki proteinowe stosowane są bezpośrednio jako przynęta. Idealnie wyróżniają się spośród kulek zanętowych. Wykonane są z najwyższej jakości mączek. Dodatkowo zostały dopalone dobrze rozpuszczalnymi w wodzie naturalnymi wzmacniaczami, jak i stymulatorami smaku i aromatu. Zawierają, także ekstrakty roślinne i zwierzęce oraz naturalne oleje. Seria kulek haczykowych została wykonana jako jedna z nielicznych dostępnych na rynku na naturalnych jajkach, które znacząco podnoszą wartości odżywcze przynęty. Charakteryzują się także dużą stabilnością w wodzie oraz strawnością przez ryby. Zawierają w sobie sporo całych i mielonych ziaren, co dodatkowo podnosi ich atrakcyjność dla ryb. Wieloletnie testy na wielu łowiskach w całej Europie potwierdzają ich wysoką jakość oraz skuteczność.

Aminopliquidy – Atraktor wykonany na bazie naturalnych witamin i aminokomponentów poprawiających metabolizm  i przyswajalność zanęt. Wykorzystywany do zalewania zanęt sypkich, ziarna oraz jako jeden ze składników do   samodzielnej, domowej produkcji kulek proteinowych. Doskonale sprawdza się jako dodatek do zanęt zawodniczych.

Kulki POP UP FLUO (pływających) – o intensywnej barwie koloru FLUO, sprawdziła się niemal we wszystkich wodach, w których do tej pory mieliśmy przyjemność wędkowania. Nasze kulki POP UP FLUO świetnie sprawdzają się na mulistych, zarośniętych zbiornikach, gdzie jest słabo przejrzysta woda, jak również na dzikich nieprzełowionych wodach oraz na łowiskach specjalnych. Doskonale nadają się do wyróżnienia naszej przynęty z pośród wszystkich pozostałych kulek na dnie. Zaletą tej kulki jest to, że ma nieograniczoną pływalność jak i bardzo długo uwalnia aromaty zapachowe. Jest to seria kulek posiadający bardzo dobrą wartość odżywczą i co najważniejsze, jako jedna z nielicznych firm do produkcji ich użyliśmy jajek i w 100% naturalnych składników bez niepotrzebnej chemii, która tylko odstrasza karpie z miejsca żerowania. Kulki są pakowane po 75g / 100 ml netto w 200ml  słoiczkach. Standardowo w miksie kolorów i rozmiaru (białe 10mm oraz fioletowe 14mm w jednym słoiczku).

Aminodip – zalewa wzmacniająca smak oraz zapach, służąca do aromatyzowania zanęt i przynęt. Idealny do dipowania kulek zanętowych, jak i haczykowych. Dobrze wchłaniany przez zanętę i przynęty, dzięki czemu w wodzie uwalnia się powoli tworząc chmurę (zawiesinę) zapachową. Nie rozpuszcza materiałów PVA. Doskonale sprawdza się w ciężkich warunkach połowu w łowiskach zamulonych oraz zarośniętych, gdzie wyróżnienie naszej przynęty, czy też zanęty jest sukcesem do udanego połowu. Idealny do zastosowania na łowiskach dzikich (PZW) oraz komercyjnych z dużą presją wędkarską.

Wszystkie produkty dostępne są w sześciu miksach smakowych:

Gold Sea –wykonany na bazie miksu ze skorupiaków, o nucie zapachowej słodkiej maślanej z zawartością aromatu sera z dodatkami wzmacniającymi smak i zapach oraz przyspieszającym trawienie, szczególnie zalecany do łowienia w zimnej wodzie do 15 stopni C.

Tropical Meat – wykonany na bazie miksu z enzymowanej wątroby przełamanej słodkimi owocami tropikalnymi, z dodatkami wzmacniającymi smak i zapach oraz przyspieszającymi trawienie.

Wild Forest – wykonany na bazie miksu wysokobiałkowego bez zawartość mączki rybnej o nucie zapachowej owoców leśnych, z dodatkami wzmacniającymi smak i zapach oraz przyspieszającymi trawienie, szczególnie zalecany do łowienia przy upalnej aurze.

Black Squid– wykonany na bazie kałamarnicy, przełamanej żurawiną z zawartością czarnego pieprzu z dodatkami wzmacniającymi smak i zapach oraz przyspieszającym trawienie.

Extreme Squid – wykonany na bazie kałamarnicy i krewetki, przełamanej słodko-kwaśnymi owocami z zawartością izotonicznej róży oraz naturalnych ziół z dodatkami wzmacniającymi smak i zapach oraz przyspieszającym trawienie.

Black Rose- wykonany na bazie kałamarnicy i krewetki, przełamanej zapachami kwiatów z zawartością izotonicznej róży oraz naturalnych ziół z dodatkami wzmacniającymi smak i zapach a także przyśpieszającymi trawienie.

Pellet- Nasz pellet sprzedawany jest jako mix rozmiarów oraz smaków, które zostały  wyselekcjonowane przez nas, na bazie naszych doświadczeń oraz chwil spędzonych na zasiadkach na łowiskach całej Europy.  Opracowany tak, aby wabił zaraz po zanęceniu i utrzymywał przez długi czas ryby w polu nęcenia. Wykonany na bazie naturalnych  składników, zawiera duże ilości betainy, naturalnych witamin, tłuszczy pochodzenia zwierzęcego oraz roślinnego, poprawiających przyswajalność i trawienie, dzięki czemu ryby szybko trawią pobrany pokarm i wracają w zanęcone łowisko. Po zanęceniu tworzy się w łowisku chmura zapachowa silnie wabiąca ryby. Przystosowany do bezpośredniego nęcenia,  jako dodatek do kulek i zanęt sypkich, idealnie nadaje się do worków PVA. Stosowany również, jako dodatek do Metod mix.

Oferujemy pellet w dwóch rodzajach:

  • Miks rozmiarów i smaków od 2mm do 12mm

  • Miks smaków w rozmiarze 16mm:

Z wędkarskim pozdrowieniem

Paweł Szutko

 

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY