piątek, 24 maja, 2024
spot_img
Strona głównaWędkarstwoPerła Mazowsza - VII Zawody Karpiowe 🔥

Perła Mazowsza – VII Zawody Karpiowe 🔥

W dniach 18 maja ruszył VII Puchar Perły Mazowsza, gdzie do walki stanęło 12 ekip. Pierwsze dwa dni wędkarze musieli się zmagać z kapryśną pogodą, na przemian wiatr i deszcz.

Ciekawa jest również formuła rozgrywanych zawodów, po losowaniu zawodnicy łowią przez dwa dni na tych stanowiskach po czym następuje kolejne losowanie i szybka zmiana stanowisk. Na przykładzie od stanowiska 1 do 7 jest to sektor nr 1, a od stanowiska 8 do 12 sektor nr 2. Także każdy ma możliwość wylosowanie topowych stanowisk.

TO BYŁY wyjątkowe zawody. Pomiędzy🔥 I a III🔥 miejscem różnica to 💥540 gramów…💥Tak dobrze widzicie!!! 4 dni wędkowania, zmiana sektorów i proszę💥 różnica na żyletkę. Poniżej wyniki VII Zawodów Karpiowych organizowanych przez Przystanek Bielawa na Perle Mazowsza naszym Łowisku Karpiowym.
🏆 I Miejsce Albert Śrubka Walkiewicz i Karolina Gąsowska 63,94 kg
🏆🏆 II Miejsce Mariusz Momot i Paweł Gwiazdowski 63,65kg
🏆🏆🏆 III Miejsce Tomasz Rybarkiewicz i Grzegorz Sobótka 63,40kg
🐟 BIG FISH Zawodów-16,97kg @Albert Śruba Walkiewicz
🤲 Nagrodę Fair Play, za sportowe zachowanie zdobyli Arek Kisiel i Dawid Dąbrowski

Po raz kolejny Perła Mazowsza nie zawiodła i odpaliła ryby naprawdę na grubo czego przykładem są bardzo dobre wyniki oraz rywalizacja do samego końca. Właściciele łowiska którzy sa bardzo lubiani i szanowani w środowisku karpiowym Magda i Krzysztof jak zawsze zabezpieczyli tak zawody, że każdy wrócił z zawodników uśmiechnięty do domu. Przecież w tym wszystkim właśnie chodzi między innymi, że oprócz zdrowej rywalizacji trzeba byś uśmiechniętym i szczęśliwym. Za rok mam nadzieję, że będę mógł rywalizować w takiej fajnej imprezie na Przystanku Bielawa.

Więcej zdjęć oraz ciekawostek z zawodów znajdziecie na stronie łowiska Perła Mazowsza.

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY