sobota, 18 maja, 2024
spot_img
Strona głównaReklamaPaweł Szewc - Nowoczesne Wędkarstwo Karpiowe wydanie III 

Paweł Szewc – Nowoczesne Wędkarstwo Karpiowe wydanie III 

Pawła Szewca nie trzeba nikomu przedstawiać w środowisku karpiowym, jego poprzednie wydania książki Nowoczesne Wędkarstwo Karpiowe przypadło do gustu nie jednemu z nas.

Już za chwilę pojawi się 3cie wydanie tej książki, a co w niej znajdziemy to zobaczcie co Paweł napisał poniżej.

Od tego wszystko się zaczęło. Sam na ile mogłem złożyłem swoje marzenia w jedną całość a potem je spełniłem. Było to rzucenie się na bardzo głęboka wodę w tamtym czasie. Jednak niemożliwe nie istnieje jeśli podążamy sami za marzeniami aby stały się któregoś dnia rzeczywistością. Tak powstało pierwsze wydanie mojej książki Nowoczesne Wędkarstwo Karpiowe. Następnie poszło drugie wydanie a teraz czekam na wydanie nr. 3. Ale to nie koniec drogi tej książki. Zawsze było w planach wydać część drugą takie uzupełnienie nr. 1 z jej poszerzeniem i opisaniem opowieści znad wody. A uwierzcie mi były przygody śmieszne, fascynujące, obfite w ryby ale i także bardzo niebezpieczne. O tym wszystkim i moich przygodach przeczytacie w części drugiej. Ale ona dopiero powstaje, zatem cierpliwości. I tym sposobem Nowoczesne Wędkarstwo Karpiowe ukaże się w komplecie! A cierpliwość to cnota karpiarzy!!!
Śledźcie mój profil i zaglądajcie na stronę wydawcy #CarpGravity będę się dzielił z Wami postępami prac. Postaram się robić to teraz częściej. A może Wy macie pomysły co mogło by jeszcze znaleźć się w drugiej części książki?

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY