sobota, 18 maja, 2024
spot_img
Strona głównaHot NewsDeeper QUEST Łódka zanętowa

Deeper QUEST Łódka zanętowa

Firma Deeper na targach wędkarskich w Holandii zaprezentowała najnowszy produkty sygnowany marką Deeper, nie byłoby nic w tym dziwnego bo firma słynie z ciekawych rozwiązań technologicznych, ale tym razem zaskoczenie było bardzo duże. Przedstawiamy Deeper Quest – najnowocześniejszą, autonomiczną łódkę zanętową.

DLACZEGO DEEPER QUEST?
Gotowa łódka zanętowa, opracowana przez naszą firmę, zaprojektowana z myślą o zapewnieniu najlepszych wrażeń podczas łowienia karpi. Zeskanuje wodę i dostarcz przynętę w wyznaczone miejsce. Ale to tylko sedno sprawy. Jest pełen niesamowitych funkcji, które doceni każdy karpiarz.


DLACZEGO DEEPER?
Jesteśmy pionierami w dziedzinie inteligentnych technologii sonarowych do rzucania. Dzięki naszemu pierwszemu inteligentnemu sonarowi wypuszczonemu na rynek w 2013 roku posunęliśmy się tylko do przodu i w górę, stale rzucając sobie wyzwanie, aby wprowadzać więcej innowacji i robić wszystko lepiej. Nasze sonary są najwyższej jakości, zaprojektowane i wykonane w Europie oraz objęte całodobową obsługą klienta. Nasi wędkarze są zawsze na pierwszym miejscu.


NIESAMOWITY ZASIĘG I ŻYWOTNOŚĆ BATERII
Odblokuj ogromne możliwości dzięki zasięgowi 400 metrów zarówno dla sonaru, jak i łodzi z przynętą. Deeper Quest będzie działał aż do 7 godzin, a dzięki szybkiemu ładowaniu naładuje się szybko w zaledwie 3 godziny. Pełne naładowanie zajmie 4 godziny. Akumulator litowo-jonowy można łatwo wymienić, więc nie będziesz musiał długo czekać, aby ponownie skorzystać z Deeper Quest.


SYSTEM AUTOPILOTA Z WBUDOWANYM GPS
Automatycznie skanuj obszar, aby utworzyć mapy batymetryczne lub ustawić wielopunktową ścieżkę, podczas gdy konfigurujesz resztę sprzętu i przygotowujesz przynętę lub po prostu odpoczywasz. Dokładność GPS wynosi 1 m. Wyślij Deeper Quest w określone miejsce, aby wypuścić do 2 kg / 3 l przynęty i wrócić.


MOCNY, ALE CICHY
Deeper Quest posiada 2 silniki elektryczne BLDC, które pakują naprawdę sporą moc i rozwijają prędkość do 3 km/h. Mocny, wydajny, trwały i cichy podczas wolnej jazdy.


WBUDOWANE ZABEZPIECZENIA
Słaba bateria lub poza zasięgiem? Deeper Quest powróci do ustalonego punktu początkowego. Włączy się także, gdy znajdzie się w wodzie. Silniki posiadają zabezpieczenie przed roślinnością.

Kolor czarny i 2 przednie i 4 tylne światła, dzięki czemu Deeper Quest będzie łatwy do zauważenia nawet przy słabym oświetleniu. To także przychodzi
duży stylowy plecak, który pomieści nie tylko łódkę, ale także wszystkie akcesoria i nie tylko.

MODUŁ ESONERA CHIRP Z 3 CZĘSTOTLIWOŚCIAMI WIĄZKI
Skanuj wody za pomocą Deeper Quest, aby szybciej odkrywać miejsca, w których żyją ryby. Eksploruj większy obszar za pomocą wiązki szerokokątnej 47° (100 kHz), przyjrzyj się bliżej środkowej wiązce 20° (240 kHz) i zbliż się do określonych punktów za pomocą wiązki o wąskim kącie 7° (675 kHz).


CZYM JEST CHIRP?
Tradycyjny sonar wysyła jednorazowo impuls o jednej częstotliwości. Sonar CHIRP (Compressed High Intensity Radiated Pulse) wysyła ciągły przepływ częstotliwości od niskich do wysokich. Z tego powodu odczyty sonaru są znacznie wyraźniejsze i mają wyższą rozdzielczość w porównaniu do tradycyjnych sonarów.


NIEWIARYGODNA SEPARACJA CELÓW
Sonar ma odległość od celu wynoszącą 1 cm, dzięki czemu będziesz w stanie łatwo zlokalizować docelowy gatunek, nawet jeśli znajduje się on w ławicy ryb przynętowych.


PRECYZJA EKSTREMALNEJ GŁĘBOKOŚCI
Dzięki sonarowi CHIRP zakłócenia i szumy na powierzchni są minimalne, dzięki czemu można oczekiwać precyzyjnych odczytów sonaru w bardzo płytkiej wodzie i lokalizować ryby nawet 15 cm od powierzchni wody. Z drugiej strony, przylądki denne będziesz w stanie rozróżnić w wodzie nawet na głębokości 100 m.


PILOT
Czarny, półprzezroczysty kontroler Wi-Fi 2,4 GHz. Kontroler Deeper Quest wytrzyma do 12 godzin, zanim będzie trzeba go ponownie naładować. Możesz szybko naładować go do 80% w ciągu 1 godziny lub całkowicie naładować w ciągu 2 godzin. Kontroler waży zaledwie 140g.


PRZYJAZNA APLIKACJA
Kontroluj Deeper Quest za pomocą telefonu z aplikacją Fish Deeper™. Twórz własne mapy głębi i uzyskaj dostęp do wszystkich swoich skanów, map, punktów szczególnych, zdjęć i notatek w aplikacji i na platformie internetowej. Zobacz ryby, roślinność, strukturę dna, kontur, twardość i konsystencję. Aplikacja Fish Deeper™ umożliwia wyświetlanie temperatury i głębokości wody, różne palety kolorów, opcjonalne ikony, regulację czułości sonaru, sterowanie autopilotem i wiele innych.

zdjęcia – Deeper

zapraszam do działu wywiady – TUTAJ

Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY