poniedziałek, 15 lipca, 2024
spot_img
Strona głównaPrasaBlack Friday - Wędkarski Hit czy Kit?

Black Friday – Wędkarski Hit czy Kit?

Black Friday – Wędkarski Hit czy Mit? Tak tanio, jak nigdy… a może tak drogo, jak zawsze? Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Listopad już zawitał, typowo jesienna aura za oknem, więc czas zacząć myśleć, na co chcemy wydać pieniądze podczas Wędkarskiego Black Friday?

Black Friday przyszedł do nas ze Stanów Zjednoczonych i na dobre zagościł w kalendarzu handlowym. W USA Black Friday zawsze przypada w pierwszy piątek po Dniu Dziękczynienia. W Polsce tego święta nie obchodzimy, dlatego przyjęło się, że Black Friday to zawsze ostatni piątek listopada. W tym roku wypada na 26 dzień listopada.

Od początku listopada da się zauważyć pojawiające się posty w social mediach dotyczące Black Friday, obniżek, najtańszych produktów itp. Nie które firmy poszły krok do przody, a może 5 kroków nawet i robią Balck Week!! Tylko wiecie co jest najśmieszniejsze, że w pośród tego całego biznesu są sklepy które, narzucają wręcz kupującemu zapisać się w kolejce, oczywiście zapłacić za wymarzony towar, który chcą zakupić, a później nieświadomi “Janusze” czekają po 2-3mc, a nawet i 6mc, bo znam takie przypadki na swój zakupiony towar! Czy to tak powinno wyglądać? Czy Ty jako kupujący jesteś o tym poinformowany?

Tak naprawdę to co dzieje się w intrenecie powinno się nazywać, a raczej nazywa się Cyber Poniedziałek, ponieważ szaleństwo odbywa się przed monitorami, a walka jest zacięta. Koczowanie przed ekranem z zapałkami w oczach to jedyna droga do sukcesu. W końcu ilość produktów na wyprzedaży jest ograniczona. 🙂

Często się zastanawiam czy naprawdę wyprzedaż w Polsce jest wyprzedażą czy dniem zrobienia kasy? 🙂 Jedno co jest pewne warto mieć rozeznanie w cenach, jeśli mamy jakiś produkt których chcemy zakupić. Śledźmy jego cenę dużo wcześniej, a kiedy znajdzie się w odpowiedniej cenie Kupujmy. Warto też poradzić się bardziej doświadczonych kolegów, jeśli zadacie pytanie mojej osobie, również Wam podpowiem, gdzie warto, a gdzie lepiej dać sobie spokój.

A teraz pisać, gdzie warto coś kupić 🙂 oczywiście mówimy o sprzęcie karpiowym.

W piątek będę miał dla Was specjalny kod na dobre zniżki w dobrym sklepie 🙂

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Paweł Ładniak
Paweł Ładniakhttp://pawelfishmaniak.pl/
Kocham robić to co Robię :)No Fishing - No Life
ZOBACZ TAKŻE

POPULARNE WPISY