Łowisko Jagiel


Łowisko Jagiel kolejna ciekawa woda usytułowana zaraz za Wyszkowem. W miejscowości Nowa Wieś w lasach Puszczy Białej 60km od Warszawy znajdziemy piękne i malownicze miejsce. Okoliczne lasy otaczające łowisko to doskonałe miejsce do spędzenia czasu w ciszy na łonie pięknej natury.

Dla miłośników wędkowania są udostępnione 4 duże stawy, w których królują głównie karpie, amury, karasie, ale są też szczupaki, sandacze, sumy, okonie. Na szerokich groblach znajdują się zadaszone wiaty z ławeczkami, długie drewniane pomosty, mostki łączące stawy. Cały teren stawów jest zadbany, czyszczony i systematycznie koszony. W budynku Rybaczówki można zjeść świeżą smażoną rybę lub inne posiłki, a pod dużą Altaną grillową zorganizować spotkania integracyjne i biesiady grillowe .

cennik
cennik

Na terenie łowiska można nocować! W pokojach w budynku Jegielówka lub w Domku Leśnika, a chętni nocnej przygody mogą nocować nad wodą w namiocie lub we własnym aucie. Łowisko Jegiel to miejsce odpowiednie nie tylko dla miłośników wędkarstwa, to także wspaniały teren do odpoczynku dla całych rodzin. Można tu zorganizować piknik nad wodą z grillem i plażowaniem. Dla dzieci jest przygotowany plac zabaw, punkt obserwacyjny ptaków, są specjalne małe stawy z rybami do wędkowania. Dla pełni atrakcji można rozpalić ognisko i zjeść pieczoną kiełbaskę. Teren jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

mapa łowiska
łowisko

Telefony kontaktowe:

Opiekun Łowiska   668 413 583
Imprezy/Noclegi    608 574 018
Bar/Smażalnia       696 003 234

Szukasz reklamy zapraszamy – Reklama

Galeria ryb

Poprzedni Rybomania Poznań 11-13 lutego 2022
Następny Karpie w pojedynkę
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Koszulki Wędkarskie

Bardzo ciekawe łowisko. Fajny wpis, wszystko dobrze opisane. Chyba, już znalazłem miejsce na kolejne wędkowanie.

polityka prywatności
Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych