poniedziałek, 5 czerwca, 2023
spot_img
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rybomania Targi Wędkarskie 11-13 lutego 2022r – PRZENIESIONE

11 lutego, 2022 - 13 lutego, 2022

Rybomania Targi Wędkarskie 11-13 lutego 2022r – to największe i najważniejsze wydarzenie wędkarskie w Europie. Wyróżnia je obecność w kilku miastach w całej Polsce. Setki wystawców, dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych ekspozycji i ponad 60 000 zwiedzających rocznie. To właśnie na RYBOMANII prezentowane są nowości produktowe najbardziej renomowanych marek świata.

RYBOMANIA jest też areną pokazów specjalnych. Intensywny program wydarzeń z udziałem mistrzów wędkarstwa przyciąga jak magnes, a opowieści o sprzęcie, niezwykłych łowiskach i wielkich rybach integrują i inspirują dziesiątki tysięcy pasjonatów wędkarstwa niezależnie od poziomu ich doświadczenia.

Podczas targów prezentowane są nowości rynkowe wszystkich najważniejszych marek wędkarskich na świecie. Podczas wydarzenia można zarówno nawiązać kontakty biznesowe jak i dokonać zakupów i przygotować się do nadchodzącego sezonu. Rybomania to miejsce pełne wyjątkowych wędkarskich emocji i możliwość rozmowy z znanymi osobami ze świata wędkarskiego.

 

Wspólnie z nimi kreujemy inicjatywy takie jak Strefa Trendów czy Akademia Młodego Wędkarza, by urozmaicić i podkreślić charakter Rybomani, jako nie tylko targów, ale i społeczności, którą od kilku lat regularnie budujemy. Dopingujemy wędkarzom podczas zawodów wędkarskich, dzielimy się doświadczeniami i spostrzeżeniami na Facebooku, wspieramy nowe inicjatywy i rozwój wędkarstwa wśród młodych ludzi.

Jako ambasador Targów Rybomania zapraszam Was serdecznie na spotkanie w Poznaniu, wpadajcie przybić piąteczkę i pogawędzić…

Szczegóły

Początek:
11 lutego, 2022
Koniec:
13 lutego, 2022
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,
Witryna internetowa:
https://rybomania.com.pl/pl/

Miejsce wydarzenia

Targi Pozńskie
Głogowska 14
Poznań,60-734
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia